Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi erről a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Normális ez?

Figyelt kérdés

3 éve van egy partnerem. Nagy szerelemmel indult. Mindketten hátrahagytunk magunk mögött csapot papot egymásért. Megkérte a kezemet. Nagyon romantikus módon .Verset mondott letérdelt és elővett egy gyűrűt.Mindezt a szerelmesek hídján. Meg sem tudtam szólalni.Megcsókoltam és karoltam és öleltem percekig.Ezután mondtam hogy a gyűrűt neki kéne az ujjamra húzni.Odatartottam az ujjamat és ráhúzta....


A probléma az, hogy nem mondtam ki az IGENT. Egy óra múlva ezt fel is hozta, hogy nem válaszoltam. Akkor mondtam ki hogy igen. a felesége leszek. Többször mondtam már neki h az az álmom hogy a felesége legyek. Levélben is írtam neki. De ezt az utólagos igent nem akarja elfogadni.Én úgy gondolom hogy annak ellenére hogy nem mondtam ki, minden tettem arra utalt hogy igen. a csók, az ölelés és h mondtam hogy húzza az ujjamra. Azóta is ezen megy a vita. hogy én nem mondtam igent.igen ez igaz. de sztem egyenértékűek a tetteim az igennel.Én futottam volna fűnek fának eldicsekedni vele, de ő nem akarta. maradjon titokban. Valóban ez ekkora probléma lenne???? hisz utólag mondtam még ha nem is jött volna rá magától...37 évesek vagyunk. Szóval nem gyerekek...



2016. dec. 19. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát,ebből se lesz esküvő...de hogy hosszú házasság se,az tuti!

Kár volt leírni hány évesek vagytok, kb.15 éves szintet vázoltál fel.

2016. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

17-et akartal irni, nem? Anyu es apu elvitt titeket kirandulni, es akkor tortent ez, mikozben ok a kozeli vendegloben falatoztak, titeket meg elengedtek setalni egy fel orara egyedul, ugye?


Hosszu hazassag lesz ez.

2016. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és mond el neki hogy mennyire szereted és azt is hogy annyira boldog voltál hogy egyszerűen nem tudtál megszólalni. Ha ezt nem érti meg akkor elég alacsony értelmi szinten áll.
2016. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Wft lol xd
2016. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes ez a viselkedés.Az én férjem karácsonykor kérte meg a kezem nagy családi összejövetel alkalmával (akkor költöztünk be a házunkba.Én a meglepetéstől csak annyit bírtam neki mondani "te hülye vagy" 😂. Mégis a felesége vagyok.Ja az igent csak az oltárvelőtt mondtam ki.Van hogy témaként feljön hogy lehülyéztem,de nem tüskeként említi,hanem poénkodunk
2016. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális.. és elég komoly problémára utal, ha az igen választja el attól, hogy elhigyje neked, hogy a felesége lennél.

Emiatt kell titokban tartani, hogy megkérte a kezed, mert nem vágtad egyből rá, hogy igen?

Nem lehet, hogy csak be akarta fogni a szádat, mert 37 évesek vagytok már és ennyi, de ő valójában nem akar megállapodni, csak mondjuk te erőltetted korábban a témát? Nincs valódi szándék a tett mögött...

Szerintem inkább erről van szó. Aztán majd egy óvatlan pillanatban amikor érzi égni a talajt a lába alatt figyeld meg, hogy ezt a fejedhez vágva fog veled szakítani, hogy még arra sem voltál képes, hogy igent mondj neki, mikor ő letérdelt és megkérte a kezed.

Nagy játékos a pasas.. vigyázz vele!

2016. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kényszeres a barátod...egyébként olyat nem tapasztalsz rajta, hogyha valami nem pontisan úgy alakul, ahogy ő elgondolta, akkor teljesen szétesik/dührohamot kap/lefagy, nem tudja feldolgozni a helyzetet?

Apukám volt ilyen, már nem él velünk

2016. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez a sztori igaz, és tényleg ilyen ostobán viselkedik a párod akkor szerintem azonnal hagyd ott. Ennyire hülye nem lehet. Ha ezek után hozzá mész, csak gratulálni tudok.
2016. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Abban is lehet valami amit 6# irt. Bármelyik verzió igaz, rosszul választottál, nagyon rosszul.
2016. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit válaszoltam a "Leszel-e feleségem kérdésre?" hogy "Leszek" . :D az igen el sem hangzott, de olyan egyértelmű, nem? :D


Párod elég komolyan veszi, amit csinál az nekem sem esne jól. 37 évesen, már bocsánat, hogy így leírom, de gondolom nincs már túl sok vesztegetni való időtök. Lépjetek túl rajta mihamarabb és keljetek egybe. Ilyenért ne marjátok egymást :(


Párod meg hihetetlen figura :D Kérd meg te szóban őt, hogy lesz-e a férjed! :D

2016. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!