Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tökéletes helyszín a leánykéré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes helyszín a leánykéréshez Budapesten?

Figyelt kérdés
Már bennem is felmerült az első randi helyszíne de az Aréna Pláza nem túl romantikus.21/F

2016. dec. 28. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Blaha aluljáró? :D
2016. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Józsefvárosnál? Szerintem legjobb.
2016. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aréna Pláza :D

Fejedhez is vágnám a gyűrűt. Amúgy nem is tudok hirtelen ilyet mondani most Pesten. Legalábbis ami eszembe jut ott hemzsegnek a turisták.

2016. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 volt én meg 16 mit vársz ? :D
2016. dec. 29. 00:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Gellérthegy
2016. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Margitsziget, Halászbástya, János-hegyi kilátó, egyébként meg konkrétan nem a helyszín a legfontosabb.

Akár a saját lakásotok is lehet, ha pl. elpaterolod otthonról egy órára a lányt, kirakod a fél lakást gyertyákkal, rózsákkal, és egy baromi nagy táblára kiírod, hogy "hozzám jössz feleségül?", és mikor kinyitja az ajtót, akkor ezt látja, meg téged öltönyben, térdelve, egy gyűrűvel a kezedben.

Pont elég nyálas-romantikus, egyedi, és nem bámulnak közben a turisták.

2016. dec. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e most az Aréna Plázánál jégpálya, de este, kellő díszítéssel az elég hangulatos lehet, ha ketten lennétek csak a jégen. Ráadásul megtartanád az első randi helyszínét és még is romantikus lánykérés lenne.
2016. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy forraltboros esti hajókázás közben a Dunán.
2016. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az én kezemet a Mátyás templomnál kérték meg, este a kivilágított pavilonban, még szeptemberben. :) Nagyon szép és hangulatos volt a sok ember ellenére is :D
2017. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Libegőn! (csak ne fagyjatok nagyon szét)
2017. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!