Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kóves (cirkónia) gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kóves (cirkónia) gyűrűvel megkérni a kezét, majd együtt kiválasztani eljegyzési (később házassági) gyűrűt jó elgondolás? Kísérőt meddig szokás hordani?

Figyelt kérdés

Miután megkértem a kezét, pár hétre rá elmennénk gyűrűt vemni, amit.már mindketten hordanánk.

Kísérőből azért nem.is.akarok gyémántot,mert örók életű a karikagyűrű lesz,azt fogjuk hordani. Vagy lányok végig hordják a kapott.kísérőt is?


2017. jan. 24. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már 15 éve hordom azt a kis köves gyűrűt, amivel a férjem megkérte a kezem. Kis ezüst gyűrű, cirkónia kővel, és olyan mintha új lenne. :) Ha valaki vigyáz rá, akkor nem csak a gyémánt tartós.


Egyébként valóban a jegygyűrűnél érdemes arra odafigyelni, hogy egy életen át is kitartson, elvégre a házasság is egy életre szól (elvileg).


Szóval szerintem az elgondolásod teljesen jó. :)

2017. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 24. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó!
2017. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
A lánynak kell, hogy tetsszen. Én írózom az ilyen kövesgyűrűs lánykérésektől, tehát nekem nem tetszene. De egyszerűbb, ha inkább a barátnődet kérdezed meg. :))
2017. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így csináltuk. Köves gyűrűvel kérte meg a kezem. Fehérarany gyűrű zafírral

Nem sokkal később megcsináltattuk a karikagyűrűket is.

Én mindkettőt hordom, és ugyanúgy hordani fogom a köveset esküvő után is. Gyönyörű szép, bűn lenne nem hordani :)

2017. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom is cirkónia köves gyűrűvel kérte meg a kezem. Fehér arany, úgyhogy tartós. Én azóta is hordom, a karikagyűrűvel együtt. Egyébként a karika gyűrűnk a kettő nem volt annyi mint egy gyémánt köves gyűrű. Minek..Ahhoz viszont ragaszkodtunk, hogy arany legyen, pontosabban fehér arany amit sokáig tudunk hordani. Egyébként sokan hordják. Aki nem azt nem is értem, hisz akkor minek, főleg ha egy év múlva már meg is ejtik az esküvőt. De attól még nem kell gyémánt bele. Sok boldogságot.
2017. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is cirkóniás köves gyűrűvel kérte meg a férjem a kezem. A karikagyűrű felett hordom azóta is. Állítólag az is a funkciója, hogy védje a karikagyűrűt. Én legalábbis így tudom. Meg ha már megvette, már csak ezért is hordanám életem végéig.De számomra egy gyönyörű emlék, ezért sem veszem le soha :)
2017. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!