Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Cirkónia vs gyémánt. A Cirkóni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cirkónia vs gyémánt. A Cirkónia tényleg bemattul idővel?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyűrűmben cirkónia van, februárban kérte meg a vőlegényem a kezem. Van, hogy úgy mosogatok hogy rajtam van, vagy éppen úgy tusolok, eddig semmi baja nincsen. De az is igaz, hogy nem évek óta hordom.
2014. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy speckó tisztítószerem, azzal szoktam átkefélni. Nem matt! 6 éves.
2014. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kb 25 éve van cirkónia, és nem mattult be eddig, pedig rendszeresen hordom és házimunkát is végzek.


Amitöl bemattulhat, az az, ha vízköves lesz, vagy valami hasonló lerakódik rá, nem kopás. De ha gyémánt, az ugyanúgy matt lesz, ha nincs rnedszeresen tisztítva.

2014. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg nekem akkor valami gagyi cirkóniám lehet, mert bemattult 3 hónap alatt.

Egyébként amíg nekem nem volt, én is azt mondtam, hogy áh ez butaság, dehogy mattul. Egyébként a gyémánt gyűrűm meg csili-vili 1 éve. Szerintem ha nagy árkülönbség van a 2 féle köves gyűrűnél, akkor cirkóniát, ha nincs akkora akkor gyémántot vegyél.

(Pl. egy régi kérdésnél cirkónia 40e lett volna, gyémát 60e, itt már a gyémánt jobban megéri)

2014. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Gyémánt helyett legyen cirkon, és nem cirkónia.
2014. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én cirkónia gyűrűmmel sajnos úgy jártam, hogy kb 1-2 év alatt bemattult, hiába tisztogattam :( Ezért lett az eljegyzési gyűrűmben gyémánt. Nem a legnagyobb tisztaságú gyémánt (amit ugye ránézésre nem mond meg senki), de csak 10ezer Ft különbség lett volna, ha cirkóniában csináltatja a férjem, így egyértelműen a gyémánt mellett döntött. Jó döntés volt, simán csinálok benne mindent, és egy kicsit sem változik! :)
2014. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van mindketto, nem latok kulonbseget.
2014. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindkettő, kicsit mattabb már a cirkónia (3 éve hordom, nem házimunkázom benne), de azért nem zavaró. Szóval egy idő múlva látszik a különbség, de nem ezen múlik a boldogság szerencsére :-)
2014. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem több, mint 20 éve van mindkettö, de semmi különbség sincs köztük, pedig házimunkánál is rajtam van.
2014. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Számomra érdekes,akinek van mind a kettő és nem lát közte különbséget... nekem is van mind a kettő,de kimondhatatlanul nagy különbség van a kettő közt.én speciel nem voltam ráállva,hogy nekem gyémánt kell,de az eljegyzésimbe is az került és a karikába is.max annyi,hogy magyarba csak megvenni kerül sokba,de ha gázba vagy,nem tudod jó pénzért eladni.700ezer ft-os gyémánt gyűrűért,jó ha kapsz 200at...és ha már gyémánt,ne a leggagyibbat vedd,mert akkor már ugyan az,mintha cirkón lenne.ha már gyémánt,ne sajnáld rá.csak azért ne vegyél egy gagyit,hogy azt mondhasd,hogy na ez gyémánt gyűrű...
2014. dec. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!