Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jegygyűrű vissza adás. Megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegygyűrű vissza adás. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
3,5éves kapcsolatban éltünk 2 hónappal ezelőtt megkértem a kezét, igent mondott. Majd most egy hete megkért, hogy engedjem el őt és vissza adta a gyűrűt. Tegnap írt, hogy hatalmas hibát követett el és megbánta. Ti meg tudnátok bocsátani ha vissza adják a jegygyűrűt?

2017. febr. 12. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak beijedt. Még bármi lehet.
2017. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál semmilyen körülményt, nem írtál semmit arról, mit mondott, nem tudunk konkrétan semmit, mi járt a fejében, talán te sem tudod.

Kommunikáció.

Másrészt meg ha már kérdezted, én meghallgatnám először is. Szerintem te is hülye lennél úgy szakítani, hogy nem is beszéltetek erről. Sőt, akkor a lánynak igaza is volt, mert hogy egy házasságban ennél picit magasabb fokú problémamegoldás kell... Ráadásul hibák nélkül nincs tanulás sem. És a gondolataira meg eleve kíváncsi lennék a helyedben.

25N

2017. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok:

Megjegyzem ismerek én olyat, aki a nászéjszakán volt olyan pipa a férjére, hogy el akarta hajítani a gyűrűt méregből.

25 éve házasok, és sokan megirigyelhetnék, mert mai napig bújnak egymáshoz, mint a tinik.

2017. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Megbocsátanám, de nem akarnék vele további kapcsolatot, a fene sem tudna kiigazodni rajta, me/ folyton attol paraznék, hogy mikor gondolja meg magát megint.
2017. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Van, hogy az ember megijed a hirtelen felelősségtől, amivel egy házasság jár. A legtöbben így vannak vele, csak nem mindenki jut el odáig, hogy visszakozzon. De ez szinte mindig csak ideiglenes, utána még remek házasság lehet belőle.


Gondolj bele abba is, hogy amikor megkérted a kezét, neked 3,5 éved volt arra, hogy eldöntsd, ő erre kapott pár másodpercet, amikor elétoltad a gyűrűt. Kellett neki idő, hogy átgondolja. Megtette. Innen akár erősebb is lehet a kapcsolatotok. Minden jót kívánok nektek!

2017. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy beijedt. Amikor komolyan fontolóra vettem a házasságot, teljesen ráparáztam. Még pszichológusnál is voltam. Kb. 2 hónapba telt megvennem a gyűrűt. Pedig mi 7 éve vagyunk együtt és 4 éve lakunk együtt (gimis szerelem+egyetem).

Szóval ha pl együtt se laktunk volna és 3,5 év után meglepetésszerűen odalépne hozzám, hogy nosza házasodjunk, lehet én is sokkot kaptam volna.

De most már tökéletesen biztos vagyok mindenben és esküvő után jön majd a baba is.

Ne írd le a lányt azonnal, egy életre szóló hatalmas változás megzavarhatta a kobakját.

2017. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ami történt az az, hogy megváltozott. Cirka 3 hete megváltozott. Új munkahelyre került. Bekerült egy társaságba és úgy jött haza egyszer, hogy ő élni szeretne. Bulizni menni meg ide oda. Aztán egyik este hajnali fél egykor egy srác kollégája hozta haza. 11 körül kellett volna hazaérnie. Mikor kérdeztem hol volt a válasz az volt, hogy ne kérjem őt számon van neki saját élete. Aztán ez után pár nap múlva megkért, hogy engedjem őt el mint barátnő és visszaadta a gyűrűt.
2017. febr. 13. 17:45
 18/21 anonim ***** válasza:

25 N vagyok.

Értem.

Egyébként én úgy gondolom( mint szintén menyasszony mellesleg), és most valószínűleg nem fogunk egyet érteni, hogy egy kapcsolatban nem szabadna eleve nagyon lekontrollálni a másikat értsd. "11 körül kellett volna hazaérnie., helyett fél 1 kor jött"...


Nekem is rosszul esne, és nem érezném jól magam, ha ki lenne számolva, hogy pontban ekkorra otthon kellene lennem, pedig egyébként jól érzem épp magam- de a párom miatt haza kell futnom 11-re...

Az én mostani munkahelyemen is vannak iszogatások, és mindenkinek van párja. Nem azt mondom, hogy minden héten dorbézolni kell, nyilván ezt egyszer-egyszer értem, hogy nem baj, ha tovább marad. De amásik véglet, ha túl szigorúan akarjuk fognia másikat, akkor bizony valószínűleg ő inkább szabadulni akar. Akkor is, ha egyébként nincs másik srác a képben. Nem nyugdíjasok vagytok, és kellenek külön töltött programok is egyszer-egyszer: legalább tudtok egymásnak miről mesélni. Egyébként miről mesélnétek?

Ha viszont ezek tényleg gyakoriak, akkor persze felejtsd el, mert nyilván egyik véglet sem jó, de ebben is van arany középút. Ezt meg már neked kell eldöntened.

(Nem mindegy, hogy pasizni akar még, vagy csak szimplán nem otthon gubbasztani)

2017. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem volt kiszámolva 10ig dolgozott ő mondta hogy 11re otthon van én meg várom őt mert azt mondta és annyit nem tett meg hogy írjon vagy hívjon, hogy ne várjam később jön mert nekem reggel munka. Ami kimaradt a sztoribol hogy ez a srác aki hazahozta néha hajnali 2kor hivta a párom.
2017. febr. 13. 21:59
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Ne legyel hulye ...miatta dobott ki ..

Tuti megcsalt vele , de valami okbol ..talan nem kell a sracnak komoly kapcsolatra?! Igy visszs akar menni hozzad . ..ezt gondolom

2017. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!