Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másnál is kimaradt a lánykérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is kimaradt a lánykérés?

Figyelt kérdés

Akik összeházasodtak vagy fognak.

8 éve vagyunk együtt, a házasság magától értetődő dolog, gyűjtünk rá, megvannak a gyűrűk stb.

De a leánykérés kimaradt:(

Pedig tudja, hogy fontos nekem, követtem a tanácsokat, hogy egy férfinek kerek perec meg kell mondani mit szeretnénk, körítés, mismásolás nélkül.

Ez 4 hónapja volt. én már letettem a dologról:(

Másnál is kimaradt a tipikus leánykérés? Nem szomorkodtatok miatta? Nem volt fontos? Túls sok disney mesét nézek?


2017. febr. 13. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az a lényeg, hogy NEKED fontos lett volna/lenne, nem pedig az, hogy a gyk közösség mely tagjának fontos-e vagy sem.


Tudom hogy ez gyerekesen fog hangzani, és valószínűleg lepontoznak érte, de én nem házasodnék egy olyan emberrel, aki tudja, hogy nekem fontos ez a dolog, és nagy ívben leszarja.

2017. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen inkább azért írtam ki a kérdést, hogy én vagyok-e az egyetlen akit nem kértek meg, vagy ez ilyen hosszú kapcsolatban annyira nem fura?
2017. febr. 13. 12:31
 3/10 A kérdező kommentje:
ja el is írtam, nem 4 hanem kb 7 hónapja volt ez a kérésem:(
2017. febr. 13. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk sem volt lanykeres.


Pontosabban: volt egy volegenyem, aki nagy romantikusan megkerte a kezemet, egy romai kirandulas soran,kb ahogy arrol minden lany almodik. Aztan hazasodni csak nem akart (valoszinuleg ugy gondolta, hogy ezzel megtette a lepest, a tobbi nem szamit). Vege is lett a kapcsolatnak masfel ev mulva (persze egyeb problemak is voltak).


7 eve ismertem meg a ferjemet. Egy utazas alkalmaval ultunk egy kavezoban, es elkezdtunk beszelgetni, hogy mi lenne, ha osszehazasodnank. Valahogy mindketten ereztuk, hogy ez magatol ertetodik. Nem volt szo szoros ertelmeben vett lanykeres, igazsag szerint nem is nagyon emlekszem, hogy jott fel a tema. Hazafele vettunk egy uveg pezsgot es bejelentettuk a szuloknek. Aztan egyutt megvettuk a gyuruket, megszerveztuk az eskuvot. Most negy eve vagyunk hazasok, jol mukodik minden. Nem hianyzik egyaltalan a csinnadrattas lanykeres, van eleg elmenyunk azon kivul is...


Szoval nagyon nem ezen mulik...


De kerdes, neked miert fontos ennyire a lanykeres? Mert lehet mutogatni Facebookon a gyurut? Szerintem a hazassagi szandek a lenyeg, a lanykeres csak egy esemeny, de valojaban jelentosege nem sok van, hiszen - plane 8 ev utan - nem is hatna a meglepetes erejevel...


Velemenyem szerint ha minden mas jol mukodik, akkor ezen kar rugozni. De te tudod, vegulis mindannyian masok vagyunk...

2017. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 nálunk is hasonló volt a helyzet.

Áá facebookon már kint van rég ;)

Hát ez az, valahol érzem, hogy nem ennek kellene számítania, hanem a szándéknak. Az fontosabb, minthogy valaki fehér lovon megkérjen szándék nélkül!

Valahogy rossz érzés, nem is szeretnék rugózni rajta, de kicsit olyan, mintha megtudtam volna h nincs télapó.

De mondjuk igazad van, ha úgy vesszük nem maradt ki a romcsi lánykérés az életemből, mert az első barátom egy sítáborban gyűrűvel, térden állva megkérte a kezem (persze komolytalan volt, de cuki). Nah az tényleg nem jelentett semmit.

Köszi, tök igazad van, jobban is érzem magam. A télapó meg bekaphatjaXD

2017. febr. 13. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt, de tulajdonképpen "feleslegesen", mert előtte már eldőlt a házassági szándék, már gyűjtöttünk, nézegettünk helyszíneket, zenekarokat, stb, szóval én abból a szempontból tudok válaszolni, hogy miről "maradsz le": semmiről.


Én is nagyon vártam és lelkendeztem, és elterveztem a lánykérést, hogy mit, hogy fogok reagálni, satöbbi (én bevallottan irracionális mértékben nézek Disney meséket, meg hallgatom a zenéket, stb), szóval voltak elvárások és elképzelések, és akármennyire is romantikus és cuki volt, azért nyilván nem ugyanolyan ez így, hogy előtte már terveztünk, már tulajdonképpen eldöntöttük. Nagyon örültem a gesztusnak, de ha nem lett volna, sem maradok le semmiről.

2017. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt, és nem is hiányzott :). Nekem logikusabb lánykérés nélkül, közösen eldöntve.

Anyáméknál se volt, bár akkor még lehet hogy más volt a szokás.

34N, már házas

2017. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is falra mászta az ilyen ál-meglepetésektől, már kisgyerekként is. Szerencsére a férjem nem kérdezett hülyeségeket (tekintve, hogy kb. a második randitól kezdve téma volt a házasság).
2017. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, sokkal jobban érzem magam, nagyon sokat segítettetek:))
2017. febr. 14. 00:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok még eljegyezve, de nem is szeretnék ilyen meglepetés, letérdelős műsort. Meg is mondtam, hogy ha már úgy áll a kapcsolat, akkor beszéljük meg, hogy összeházasodunk és kész.
2017. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!