Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyenek ezek a gyuruk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek ezek a gyuruk?

Figyelt kérdés

[link]

Innen szeretnek rendelni egy gyemant gyurut, amivel megkerem a baratnom kezet. Uzletuk nincs, igy csak rendelni tudok, a meretet tudom. Viszont nemtudom hogy igy biztos lehetek-e benne h igazi gyemant, valamint h nagy betukkel bele van irva a nevuk, h GLAMIRA, az szerintetek nem gaz?

Es elvileg szamsornak is kene bennuk lenni, az arany miatt, azt a kepen nem latom, utolag nyomjak bele vajon?



2017. febr. 21. 01:48
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem, a számsor eleve benne van, ami jelzi, hogy mennyi az arany tartalma. Sőt még van benne próba is, az asszem két pötty vagy ilyesmi, az a keménység miatt.
2017. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Baromi sokba kerül de bizsu kinézete van első ránézésre. Mondjuk én eleve nem is mernék ilyen drága gyűrűt hordani.
2017. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Aprik és a Lissy nevezetű gyűrűk gyönyörűek, én az ilyenket szeretem. Nekem elég drágák, de ha van pénzed erre, akkor rendelj innen!
2017. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú, ezek szép gyűrűk, szerintem ha nem ázsiai, akkor igen jó választás, sok az egyedi, formabontó darab! Jó ötlet rendelni, mert az ékszerboltokban kb. semmi egyedi példány nincs, mindenhol csak ugyanazok a fazonok pici változtatásokkal. Az én eljegyzési gyűrűmben is van márkajelzés, méghozzá zlatarna celje, nekem ezzel semmi bajom nincs, gyönyörű gyűrű, a feliratot meg senki nem látja. Olcsóbban is vannak gyűrűk itt, nem csak milliókért, amiben valószínűleg csak az anyag és a meló több, mert nem látszanak ízlésesebbnek, elegánsabbnak,. Legalábbis szerintem azért oké egy aranygyűrű gyémántokkal 50-150.000 között, az enyém 90 volt, imádom, megérte, pedig amíg meg nem láttam, el se tudtam képzelni, hogy létezhet menő eljegyzési gyűrű. :D

A képeken nem baj, ha nem látsz fémjelet, valószínűleg a vásárlási-garanciális feltételeikben minden le van írva, a gyűrűben nyilván lesz fémjel, a kövekről pedig kapsz papírt (certification), ami leírja, hogy milyen tisztaságú, milyen csiszolatú, hány karátos gyémántról van szó.

2017. febr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem tetszenek a gyuruk, ahogy irtak elottem is, kisse bizsu kinezetuk van. De te ismered a baratnodet, ha o szereti az ilyeneket akkor hajra. Viszont nagyon dragak. En nem hordanam szivesen. De persze ez is szubjektiv
2017. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!