Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Pl. a gyuruk...

Orsicii kérdése:

Mit olvassak? Pl. a gyuruk ura jo valasztas lenne? Tobbi lent

Figyelt kérdés
na most bovebben :) 13 eves lany vagyok es fogalmam sincs hogy mit tudnek olvasni.... a vampiros konyveket utalom (mar bocs :)) s valami olyasmire gondoltam mint harry potter vagy valami.nemtudom.... :( vagy meg szoba johetnek a jo csajos konyvek is :) elore is koszi a valaszokat :)

2015. aug. 13. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Harryt nem olvastam így arról nincs véleményem. A gyűrűk urát olvastam, és nekem az könyvben nagyon nem jött be. Pedig filmben nagyon tetszett. Lehet azért nem jött be, mert én már felnőttként olvastam, és nekem túl "nehéz" túl száraz volt.
2015. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én alsósként olvastam A Gyűrűk Urát, kb. 9 vagy 10 éves koromban. Azóta is a kedvencem. De amúgy ha moly.hu-ra regisztrálsz, ott meg tudsz nézni egy csomó mindent könyvekkel kapcsolatban.
2015. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett a gyűrűk ura könyvben is, sokkal több van benne, mint a filmben, ezért izgalmas volt a film után is. A harry potter nagyon jó;)

Na akkor kalandosabbak: Narnia krónikái, Eragon, Szerptimusz sorozat, az alagutak rejtélye sorozat, a percy jackson és az olimposziak sorozat, végtelen történet, a szellem inasa

Csajosabbak:Penny sorozatból akármi (thomas Brezina) fairy oak, szent johanna gimi, a 13 és 3/4 éves adrian mole titkos naplója (itt egy fiú van ugyan az elbeszélő szerepben, de nagyon szórakoztató olvasmány), tappancs kalandjai sorozat

2015. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as nagyon jókat ír, halgass rá! Hogy azért valamit én is hozzátegyek: Frank Herbert: Dűne.

Illetve én nem olvastam, de Az arany iránytű és folytatásai is jók állítólag könyvben.

2015. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húú, a Gyűrűk urát én is 13 évesen olvastam. Megértem azokat, akik nem szeretik, de nekem a kedvenc könyvemmé vált. Érdemes elolvasni! A Narnia krónikái tényleg jó, bár nekem kevés volt benne a leírás. Kicsit gyerekesnek tartom a fogalmazásmódot így utólag, de mikor olvastam tetszett.

Más témájú, de jó könyv még az Élfújta a szél is Margaret Mitchelltől. Ha úgy vesszük csajosnak mondható, de a nyálasságnak az árnyékát sem leltem föl benne...

Ott van még Az üvöltő szelek, meg a Jane Eyre. Ezek romantikus könyvek és nekem nagyon tetszettek.

2015. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenki :) el fogom olvasni a gyuruk urat :)
2015. aug. 13. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Leiner Laura konyvei az osszes, jok es rosszak iskolaja, titokfolde, idofutar, fairy oak, narnia, neveletlen hercegno, mesek foldjen, szelek tornya

En is 13 eves lany vagyok, ezeket imadtam :))))

2018. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!