Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért hozza fel újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza fel újra és újra az eljegyzést?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk 3-4 hónapja. Mindketten úgy gondoljuk, még nem találkoztunk számunkra ennyire tökéletes emberrel, és együtt tervezzük a jövőnket. Már az első hónapban felhozta az eljegyzés témát, próbálta megérdeklődni, mennyire nézném hülyének, ha megkérné a kezemet már most, a legelején. Aztán ez a téma kis időközönként újra, és újra felmerült - ő hozta fel szinte mindig, és most megint. Arra is utalt, hogy már megvan a gyűrű. Szerintetek tényleg meg fogja kérni a kezemet, vagy ez csak ilyen "játszmázás"?

25/L (a barátom 28/F)


2017. márc. 21. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak puhatolózik, hogy mikor mondanál igent :)


24F

2017. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem olyan tökéletes a kapcsolatotok, ha nem tudsz leülni vele és őszintén megbeszélni a dolgokat.
2017. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Azért ez nem semmi. 4-5 hónapja vagytok együtt, de már 3-4 hónapja együtt éltek és a srác az eljegyzést fontolgatja. Ez nem normális, még nem is ismeritek egymást basszus. Én még az összeköltözést is nagyon korainak tartanám, nem hogy az eljegyzést. Valami nincs rendben a sráccal, ha ennyire sietteti a dolgokat, én utánanéznék jobban.
2017. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Jesszus... fogalmam sincs, nagyon nem egyértelmű a szitu, sőt, szerintem megcsal. xD

A következő gyakoris kérdésedre a válasz: ha megszakítással "védekeztetek", két hete késik a menstruációd, és a teszten két csíkot látsz, akkor igen, terhes vagy!

2017. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha már megvan a gyűrű, kötve hiszem, hogy csak játszmázna... Nem ciki ezeket tőle megkérdezni! :)
2017. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem csal meg, nincs baj a füle mögött, egyszerűen csak szeret. Én is éreztem már az első hónapban, hogy szívesen hozzámennék, de akkor még valóban korai lett volna. 3-4 hónap együttélés után viszont mindent tudok róla, amit tudnom kell egy eljegyzéshez. Én ismerem a legjobban, nekem nyílt meg leginkább, én töltöm vele a mindennapjainkat. Ezt az együttélést nem úgy kell elképzelni, hogy csak együtt lakunk, hanem beszélgetünk! Ráadásul olyan sok impulzus ért minket ezalatt az idő alatt, hogy rengeteg helyzetben láttuk már a másikat. Nem gondolom, hogy csak mert már tudja, hogy velem szeretné leélni az életét, arra kéne gondolnom, hogy megcsal...tudom, hogy nem csal meg, ismerem. Szerintem ennyi idő után tudnék róla, ha valami nem stimmelne vele, de ha mégsem, az az esküvőig úgyis kiderülne, mert nyilván még kéne 1 év, hogy azt megszervezzük. A gyors összeköltözést ő invitálta, de én is legalább annyira szerettem volna, mint ő, pedig velem sincs különösebb probléma. Egyszerűen csak szeretjük egymást. Tehát kérlek titeket, csak az kommenteljen, aki a kérdésre szeretne korrekt választ adni... arra nem vagyok kíváncsi, hogy vadidegen embereknek mennyire lenne gyors ez a tempó. :)
2017. márc. 21. 10:58
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja, rákérdezni nála direkt nem szeretném, mert félek, hogy elrontanám ezzel a meglepetést.
2017. márc. 21. 11:00
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

"3-4 hónap együttélés után viszont mindent tudok róla, amit tudnom kell egy eljegyzéshez. "


Dehogy tudsz róla mindent, szinte még nem is ismered. Komolyan hihetetlen számomra, hogy 25 éves létedre tiniként viselkedsz. Lehetne több eszed. Most még ott van a rózsaszín köd aminél tovább nem látsz, de ezt ép ésszel be kellene látnod. Értem én, hogy nagy a szerelem meg minden, de nagyon gyors a tempó, időt nem hagytok magatoknak, hogy megismerjétek egymást. Hova siettek? Randizgassatok, ismerjétek meg egymást, és majd ha együtt lesztek hosszú ideje, amikor elmúlt a rózsaszín köd és látod a párodnak a valós személyiségét, a hibáit, és még ezek után is együtt lesztek, akkor mehet az eljegyzés. Persze az elején minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy igazi nagy szerelem, beleugrok gyorsan egy összeköltözésbe, házasságba, mert szeretem. Aztán 1-2 év múlva jön a koppanás, hogy hoppá...

2017. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Eljegyzéshez nincs korán. Tökéletesen alkalmas arra, hogy megnézzétek, hogy viselitek a kissé "szorosabbra húzott köteléket", Jegyesek pedig lehettek utána még akár évekig is. Abból még ki lehet szállni, ha azt látjátok, nem megy. De ha sokáig vakarózol, el fogod ijeszteni, mert azt látja, annyira mégsem kell neked...
2017. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

"Jegyesek pedig lehettek utána még akár évekig is."


Annak aztán baromi sok értelme van, hogy még az ismerkedési fázisban vagyunk, de eljegyzem, aztán évekig nem lesz semmi. Általában azok csinálják ezt, akik nem bíznak eléggé magukban és magukhoz akarják láncolni a csajt, hogy mindenki lássa, ő az enyém.

2017. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!