Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezért érdemes volt egy eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért érdemes volt egy eljegyzést felbontani ezért?

Figyelt kérdés
Barátom mesélte, hogy menyasszonyával véget ért a jegyességük. Kérdeztem, hogy ennek mi volt az oka és egy nagyon érdekes történetet mesélt el nekem. Történt is, hogy elhúzták a gyűrűt és a srác szüleihez mentek ebédre. Ott az édesapa (továbbiakban Feri) megkérdezte, hogy hol szeretnének lakni. A menyasszony mondta, hogy még nem beszélték meg, de később ebből hatalmas lett a botrány. Ugyanis a lány sms-ben kérte a fiút, hogy mondja meg a szüleinek, hogy sosem fog ott élni náluk. Tovább durvult a helyzet amikor a lány elkezdte mondani, hogy kicsi a ház, eddig kellett építkezni, a szülők bunkók, nem lesz szolga (?) és számára nyomasztó a hely és nem bírja elviselni a szülei hülye és idi....ta beszédét. Én ezt mindent megdöbbenéses hallgattam végig mivel nem ilyennek ismertem a lányt! De itt még nem ért végett a történet. Ugyanis a fiú lemenet az apjával, hogy a lány szüleivel és magával alányal is megbeszélje a dolgokat. Erre a lány azt mondta, hogy vagy ide jön lakni a fiú vagy mehet amerre lát! Mivel a lány szüleivel kritikusan rossz a kapcsolta ezért ezt kizárta és akkor mondta "ad vissza a gyűrűt ha nem vagy hajlandó kompromisszumra" A lány olyan gyorsan vissza adta a történek alapján mint ha csak erre várt volna. Ez egy hete történt és a lány azóta elkezdte a haveromat hívogatni és könyörögni, hogy béküljenek ki stb! Ja és külön egyik fél sem akart menni!

#nngng
2016. okt. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt ennyit írni. A lényeg: egyik sem akar külön menni a saját szüleitől, és a másik szüleihez sem hajlandó költözni. Ennyi. Ennek tudatában el sem kellett volna jegyezniük egymást.
2016. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
idióták, ha ennyire utálják egymás szüleit akkor miért nem kezdtek el gyűjteni külön házra vagy albérletre..na persze a lány hülye mert nem akar kompromisszumokat kötni, de a srác sem repesett azért hogy a csaj szüleihez költözzenek, akkor miért akadt ki azon hogy a csaj nem akart hozzájuk? ugyan úgy állnak mind a ketten..szóval a srácnak sincs igaza abban hogy azonnal felbontja az eljegyzést...ennyi ésszel ő várt erre a pillanatra..komolyan aki szereti a másikat az nem bontja fel már az első adandó alkalommal amikor a másik nem akarja azt amit ő..ha engem kérdezel akkor jobb is hogy szét mentek. Egyáltalán nem nőtt be a fejük akárhány évesek is...
2016. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez mar volt csak mas verzioban. Szerintem ez erdelyi sztori. A probléma is odavalo. Nalunk itt magyarba hepu az elet. Nem kell senkihez koltozni
2016. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ismerős nekem ez a történet...


Maradjunk annyiban, hogy érdemes volt az eljegyzést felbontani, mivel két kis hül.yegyerek akart felnőtteset játszani, akik még összeköltözni se tudnak saját keresetből egy kisebb albérletben.

Mindketten utálják a másik szüleit, és eszük ágában sincs odaköltözni, ami egyébként jogos.

Még szóba se került, hogy képzelik el a közös jövőt, komolytalan volt az egész eljegyzés.

2016. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem értettem minek kellett a haveromnak eljegyezni, ha tudatában volt ennek! De az sem világos, hogy a csaj minek mondott akkor igent? Szerintem is felelőtlen döntés volt mind a kettő részéről és most meg sír meg nyavalyog mind a kettő! És azért nem tudtak albérletbe menni mert a csaj nem akarta otthagyni a falujában a munkát, mert ott neki "hírneve van" és sokat keres! :D
2016. okt. 29. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor még azért, mert nővér, és keveset keres.

Ha sokat keres, akkor gondolom tudtak volna kivenni egy albérletet közösen. Kezd sántítani ez a történet...

2016. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De egy nyomi vagy, mindenki tudja hogy rólad van szó. és ku.rvára kiírtál már egy kérdést erről. Akkora marha vagy. Hülyék vagytok tulajdonképp mindketten. Az ilyeneket meg kéne beszélni eljegyzés előtt, de ezt is elmondta már mindenki. Eleve halálra volt ítélve ez a kapcsolat. Külön kéne laknotok kettesben, de erre nem vagytok hajlandóak. Szánalom....
2016. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg se fordulna a fejemben ,h szulokkel lakjak. Meg a sajatjaimmal se.

Erthetetlen,h lehet ez opcio 2016-ban.

N

2016. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy úgy állítod be mintha a haveroddal történt volna, az meg még szánalmasabb, hogy folyton a lánnyal jössz, mikor te is ugyanilyen hülye vagy. Miért gáz, hogy nem akar a te szüleidhez költözni mikor te sem akarsz az övékhez? Meg ez a ki.baszott hülye kérdés, hogy megérte e ??? Hát a f.asznak kellett eljegyezni ha ennyit se tudtok megbeszélni. Hát látod, hogy egyikőtök sem képes a kompromisszumra. Takarodjál már innen p.icsába.
2016. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

magyarul mindkét fél a szüleivel akar maradni és a párját akarja odaköltöztetni.

hát szerintem fel kéne nőni és utána gondolkozni házasságon.

de ez csak az én véleményem.

ha két felnőtt ember szereti egymást és egymással terveznek,össze akarnak házasodni,akkor szerinetm alap,hogy KETTEN költöznek össze külön mindkét szülőpártól. ha valakinek ez nem evidens,akkor én nem is húznám vele az időm,lakjon akkor az anyjáékkal 40 évesen is. nem az én bajom innentől

2016. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!