Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok eljegyzés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok eljegyzés után mennyi időt várnátok az esküvőre? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csaknem 5 éve elvagyok jegyezve,de azóta se lépünk előre. Én nagyon szeretném pedig. Mindig a pénz a kifogás. Pedig 5 év alatt azért lehet gyűjtögetni. Sokszor úgy érzem,hogy csak "foglal",de esküvőt már nem akar. Akkor meg minek kérte mega kezem? :/

27/L


2017. márc. 31. 16:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Max egy evet. Egyeb esetben mi ertelme?
2017. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
2 év még oké, vagy néha 3-4 is, ha mondjuk fiatalabbak lennétek, még suliba járnátok. De 27 évesen már nem tudom mire vársz, a pénz csak kifogás. Nem akar elvenni, csak bele van kényelmesedve a kapcsolatba.
2017. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Csak a tisztánlátás végett, ugye nem arról van szó, hogy 5 eve kisírtad a gyűrűt és most csodálkozol hogy még mindig nem vett el?

BTW, ha már eljegyzett, akkor 2-3 éven belül már házasodni is lehetne, ha nem, akkor vagy az eljegyzés volt korai vagy nem akar elvenni.

2017. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A tisztánlátás végett! :D Nem sírtam ki a gyűrűt. 3x kérte meg a kezem mire igent mondtam. (az első kettőre nemet azért mondtam,mert az korai lett volna! 3 hónap és fél év ismeretség után)
2017. márc. 31. 16:33
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát közben ingyen van a kéttanús. Mi a kérdés? Ha akart volna már elvett volna.
2017. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban a szűkös anyagi keret miatt 2-3 év belefér, de 5? Ne engedd magad hülyének nézni, ne haragudj de fiatalabb már te sem leszel!
2017. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Miféle pénz az akadály?

Ha el akar venni, akkor rendeztek egy viszonylag szűkkörű esküvőt, mindenkitől pénzt kértek és a dolog el van intézve.

2017. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok:

Meglepne, ha nem akarna elvenni, elvégre akkor minek kért meg háromszor? Lehet hogy nagy esküvőt akartok és arra még nincs keret?

Beszélj vele, hogy ez Neked így nem megoldás hosszú távra, h keves a pénz menjetek el a fentebb említett ingyenmegoldásra, lagzi meg majd a 10 éves évfordulón.

2017. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Június: eljegyzés

Március: szervezés megkezdése

Szeptember: esküvő


Az eljegyzés azt jelenti, hogy össze akartok házasodni, nem azt hogy majd egyszer összeházasodtok, ha adottak lesznek a körülmények. Maga az eljegyzés jelenti azt, hogy minden adott a házassághoz.

2017. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Mi is 5 éve vagyunk együtt! Engem 2 év után jegyzett el (de minek?? NEM vagyok házasság párti ezt ő is tudja).. Tisztázzátok le,ülj le vele megbeszélni!
2017. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!