Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a barátotok egy gémkapocsból hajtogatott gyűrűvel jegyezne el titeket?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 00:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően nem tudná belőni az ízlésem, és egy akármilyen gagyi játékgyűrűt csak szimbólumként használna ahhoz, hogy eljegyezzen és utána együtt kiválasztanánk egy szépet közösen, akkor nem lenne gond. Szerintem ez lehetne romantikus attól még. Sokkal kínosabb egy alapvetően szép drága gyűrű, ami aztán neked éppen pont nem tetszik. Ha komolyan is gondolja, akkor mondjuk rosszul esne, hogy az eljegyzésre egy olcsó ezüst gyűrűt sem hajlandó szánni. Nekem ennek megvan a varázsa és ragaszkodok egy szép eljegyzési gyűrűhöz, de ennek nem kell drágának lennie. Csak legyen normális gyűrű.
2017. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
Akkor már inkább egy anyahajócsavart reszelgessen méretre, milyen romantikus.
2017. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Szituációfüggő. Ha utána kapok rendeset, komolyat, akkor rendben van. Ha úgy gondolta, ennyivel kívánja letudni anyagilag az eljegyzést, akkor csalódott lennék. azért amikor egy felnőtt ember meghoz egy ilyen komoly döntést, akkor vegye már tényleg komolyan a dolgot és adjon a lánynak egy szép gyűrűt, ne rozsdás kulcskarikát meg mindenféle szemetet.
2017. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal kérne meg, de az esemény után venne egy normális, hordható gyűrűt, akkor örülnék és megtartanám a gémkapcsosat is.

De ha úgy tervezi, hogy nem is kapok eljegyzési gyűrűt,az annyira nem tetszene.

Ahogy írta valaki, nem a pénzen van a hangsúly, alapból nagyon olcsók , egy ezüst gyűrűt cikória kővel már 5 ezer forintért is kapsz.És tudod hordani amíg össze nem házasodtok.

2017. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem örülnék, mert ezek szerint nem figyelt oda, mikor azt mondtam, hogy nem szeretnék lánykérést, beszéljük meg, hogy összeházasodunk és a karikagyűrűt meg ketten válasszuk ki, mert az úgy értelmesebb.
2017. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Cuki, de nem a valódi lánykérésre... egy jelképes lánykérésnek okés, de ha komolyan gondolod, akkor inkább ne, szerintem.
2017. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egy megkötözött fűszállal jegyeztem el a feleségemet. Utána persze vettem neki rendes gyémántos gyűrűt. de tetszett neki a megoldás.
2017. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17: Az egy romantikus ötlet, de amikor anyagilag totál le vannak égve a felek, akkor felesleges házasságon és családalapításon gondolkodni.
2017. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

14-es


Cirkónia, te buta. A cikória egy gabonaféle.

2017. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Miért lenne buta? Én is kevertem már hasonló hangzású szavakat, pedig nem vagyok buta. (Degradált- degeneráltat pl sokáig kevertem:D )

még ma is simán leírom, hogy szímpad :D


Amúgy: én nem kaptam a gyűrűm, hanem vettem, jobb is így, mert kiderült, hogy a vőlegényem iszonyat rondát nézett ki.


Amúgy szituáció függő. Engem először gyűrű nélkül kért meg, bár az komolytalan volt még.

Aztán az általam vett gyűrűvel.


Sokszor ijesztgetett amúgy azzal, hogy egy tekerős automatából vesz majd eljegyzési gyűrűt.

Ha úgy kérte volna meg a kezem, hogy egy kiránduláson tekert volna nekem egy gyűrűt és letérdel és megkér, az iszonyú romantikus lett volna (de csak azért, mert sokat viccelődtünk ezen előtte). Szóval tényleg szituáció függő.


De az biztos, hogy kellett volna igazi gyűrű, mert azért amikor bejelentjük a lánykérést, akkor mindenki kíváncsi a gyűrűre. Ciki lenne valami kis kitekert butus gyűrűcskét mutatni mindenkinek :D

2017. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!