Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi legyen a figyelemelterelo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a figyelemelterelo ajandek?

Figyelt kérdés
Meg akarom kerni a baratnom kezet az evfordulonkon. Arra gondoltam, hogy egy sziv alaku dobozkaba raknek valami ajandekot mintha ezt adnam csak, utana pedig elovennem a gyurusdobozt. Mit rakjak a dobozba?

2017. júl. 5. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Egy pici képet amin te vagy szemből ahogy térdelsz egy gyűrűvel. Amíg hunyorog rá, addig vág a megfelelő pózba magad :D

30/f

2017. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vagy egy nyakláncot vegyél neki, vagy pedig készíts valamit saját kezűleg. Már neten sokmindent találsz. Aztán úgy egy félórával később amikor már tényleg nem számit rá (mivel megkapta az "ajándékot") vagy egy jól elkapott pillanatban várd úgy hogy letérdelsz és megkéred a kezét:) én mint nő biztos nem számítanék már rá, meglepne és örülnék neki:) remélem tudtam segíteni:)
2017. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha igazán el szeretnéd terelni a figyelmét, akkor valami nagyot és karaktereset válassz. Én egy afrikai elefántbikát választanék és a párzási időszak közepére időzíteném a leánykérést. Garantálom, hogy az elefánt el fogja terelni a figyelmét. Főleg, ha egy negyven m2-es panelban csapatjátok.
2017. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, minek trükközni? Értelmetlen viccé teszi az eljegyzést, aminek egyénként egy közös döntésnek kéne lennie.
2017. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy gyűrűsdobozba egy kis kampót..aztán vedd elő a bekeretezett közös képeteket, hogy azzal fel tudja rakni. Mint a Mr. Beanben. :)) Aztán add oda a gyűrűt a zsebedből, hogy hoppá ezt elfelejtettem.
2017. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első az tök jó!!!!


De ha szereti az ékszereket, tegyél a dobozba egy nyitható medált. A medálba pedig egy cetlit, amin az áll, hogy "leszel a feleségem?".

2018. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!