Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kell az eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell az eljegyzést felbontani? Mi ilyenkor az adott-kapott ajándékok sorsa?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 06:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Vissza adod a karikagyűrűket, az ajándékokat megtarthatod.

A kövesgyűrűt és az ékszereket is. Ha csak a férfi nem kéri vissza.

2014. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
En a nagyobb értékű ajándékokat biztosan vissza adnám, különös tekintettel az eljegyzési ajándékokra.
2014. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Nagyértékű eljegyzési ajándekot visszaadnám../ bár mi nem kaptunk olyat, kisértékűt sem/


Eljegyzési gyűrűt is...ha nem közös péznől vettük.

Ha férfi volnék, akr viszont nem kérném visza, nőként is csak azét adnam vissza, mert nézegetni nem akarnám, elasn edig prosztóságnak tartok amándékot..



Meg kell mondani a vőlegény ek, hogy nem mész hozzá, vagy a menyasszonynak, hogy meggondoltad magad, mégsem venned el..


Viszont ha nem csak berezeltél, akkr szerintem már ő is látja a kapocsolatotok végét..

2014. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a manapság - egyesek részéről oly divatossá vált - "nem adok vissza semmit, inkább beadom a bizományiba", mondjuk úgy szemléletről?
2014. jún. 14. 08:05
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
gyerekesnek tartom...
2014. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

"A kövesgyűrűt és az ékszereket is. Ha csak a férfi nem kéri vissza."


Női büszkeségről te sem hallottál még?

2014. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Akik gyűrűt, egyéb ékszereket megtartanának, azok tudják, hogy a másik félnek minden törvényes eszköz a rendelkezésére áll ezek visszakövetelésére?

Ilyen esetben ugyanis csak a "szokásos mértékű" ajándék nem követelhető vissza.

Mi a szokásos mértékű ajándék? Egy ing, nyakkendő és ehhez hasonló nagyságrendű dolgok.

2014. jún. 14. 08:35
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Mi a véleményetek a manapság - egyesek részéről oly divatossá vált - "nem adok vissza semmit, inkább beadom a bizományiba", mondjuk úgy szemléletről?"


Azt, hogy suttyóság még ebben is az anyagi érdekeket nézni. Én nem lennék képes megtartani, mert ha felbontom az eljegyzést, akkor nem engem illet többé a gyűrű.

2014. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Én visszaadnám az ajándékokat egyesével mindenkinek akitől kaptam, legyen bármekkora értékű. Lesülne a bőr a képemről ha elraknám őket.
2014. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

egyébként eljegyzésre mióta szokás ajándékot adni? aztán fél 1 éven belül nászajándék is? nekem ez fura..

nálunk maximum virágot szoktak adni..


a kapcsolat alatti ajándékok, azok ajándékok, nem adná vissza, nem kérném vissza...


a többit írtam


3.

2014. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!