Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol vehetnénk gyűrűt? 💍

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vehetnénk gyűrűt? 💍

Figyelt kérdés

Szeretnénk eljegyzési gyűrűt venni, de annyi meg annyi féle ajánlat közül lehet választani. Tudtok olyan céget, vagy honlapot mutatni, ahol 100-200e-nél nem kerül többe egy gyémánt gyűrű és megbízható?

(Sajnos többet nem tudok rááldozni).

Azért gyémántot szeretnék, mert hallottam, hogy a cirkónium kövek nem tartósak, hamar kieshetnek és tönkre mehetnek. Főleg ezüst, vagy fehér arany foglalatú gyűrűre gondoltam.



2017. júl. 16. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezüst+gyémánt kombót felejtsd el. Az ezüst puha fém, emiatt összességében jóval kevésbé lenne tartós, mint amilyen fenntartásod van a cirkóniummal.
2017. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1-es

Akkor a fehérarany lenne érdemes?

2017. júl. 17. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nemesfémhez ragaszkodsz, akkor igen. :) Van rengeteg alternatíva, de klasszikus gyűrűben a fehér arany lesz a nyerő, az tartósabb, fényesebb, nem karcolódik.
2017. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem bántásból de ezüst plusz gyémánt?? Amúgy szerintem hülyeség, hogy a cirkónia nem tartós. Nekem is az van, fehér arany gyűrűvel. Ha mégis tökre menne a kő akkor meg kicserélem. Mondjak én eleve nem akarnék 200 ezres gyűrűt hordani. Viszont a fehér aranynál "nem adnám alább" mert szeretném még sokáig hordani. Az enyém az úristen házasodunkból való.
2017. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4-es

Ti hol vettétek a gyűrűt?

És mióta van meg?(a tartóssága miatt kérdezem)

2017. júl. 18. 02:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy butaság, hogy a gyémánt drága! A férjem 60 ezer körült vett nekem egy kis gyémánt köves eljegyzési gyűrűt a Feilnél! Persze nem akkora a kő benne, mint egy ház de sokkal szebb, mint a cirkónia.


Ilyen: [link]


Akiket még szívből ajánlok: (mi náluk készítettük a karikagyűrűinket) [link]

2017. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

(6-os neked külön köszönöm a linkeket😊)


Erről az oldalról mi a véleményetek:

[link]


Ez mennyire megbizható?

2017. júl. 18. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem a négyes vagyok, de írta, hol vették, csak link nélkül. :)

[link]


Az általad linkelt is korrektnek tűnik, elég részletes infók vannak róluk, hogy ellenőrizhető legyen. :)

2017. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#6-os válaszhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a gyémánt ára sok mindentől függ. Hány karátos, milyen tisztaságú... mert lehet egy gyémánt fizikailag nagyobb, de ha kisebb a tisztasága olcsóbb lesz, mint egy kisebb kő, aminek viszont nagyobb a tisztasága és a tisztább a színe.
2017. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled kedves utolsó! Viszont én egy kisebb mégis a legjobb gyémánt minőségétől számítva eggyel rosszabbat kaptam nem vészes áron! Itt is meg lehet nézni: [link]


Viszont az Úristen házasodunk! nekem túl szimpatikus...

2017. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!