Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vehetnénk a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnénk a párommal egy ovodás kislány ballagására?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy ebben a hónapban lesz párom nagynénjének a kislányanak az ovodai ballagása(egyébként páromnak a keresztanyja is egyben), hogy mit vehetnénk a kislánynak.? Igazából fogalmunk sincs, nekünk még nincs gyerekünk,és kb 1évbe 1-2találkozunk velük,és nem igazán tudjuk, h mit illik ilyenkor vinni a kislánynak.Valakinek valami ötlet.? :) Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 13. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Már eleve nem vágom, hogy egy ovis ballagásból miért kell akkora hajcihőt csinálni ... Ez az utóbbi pár évben terjed el :-( Mondjuk, ha az anyját megkérdeznétek, hogy minek örülne a gyerek? Ő tudja, hogy éppen mi érdekli, a gyerekek olyanok, hogy mindig éppen aktuálisan lelkesednek valami dologért.
2016. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csinalunk belőle "hajcihőt", csak mivel h nem vettünk még neki kb soha semmit, így most szeretnénk.Máfelől nem szeretnék üreskézzel oda állítani,hamár egyszer meghívtak minket, az utánna való kajárásra is.. :)
2016. máj. 13. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek valami sulis cuccot, szép cerkakészlet, tolltartó,esetleg játszóház/állatkert/bábszínház belépő vagy a legjobb tényleg, ha anyukát megkérdezitek :)
2016. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párod nagynénjének a kislánya egyébként a párod unokatestvére, lehet, hogy később egyszerűbb így hivatkozni rá ;)


Mivel nagyon ritkán találkoztok velük, így nem lehet fogalmatok arról, miket szeret a kislány, minek örülne. Én a helyetekben rákérdeznék kerekperec az anyukájánál, hogy mi az, amivel meg tudnátok őt lepni. Mondjuk szerintem nem kell ajándék egy ovis ballagásra, de ti tudjátok.

2016. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.!! :) Utolso, tudom hogy az unoka testvere,csak fogalmaztam most magam.:)

Ment a zold pacsi.(Y)

2016. máj. 13. 13:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak így fogamaztam magam*
2016. máj. 13. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én társasjátéknak örültem volna gyerekként,vagy bármilyen játéknak.A tolltartó is jó ötlet,amit írt valaki.Gondolom még nem vették meg.
2016. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm utolsó.! :)
2016. máj. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!