Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lánykérést illik-e, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánykérést illik-e, illetve célszerű-e összekötni más ünneppel? (karácsony, húsvét)

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha mind a ketten úgy akarjátok. A mi eljegyzésünk spontán történt, zokon vettem volna, ha a család előtt kellett volna ünnepi körben eljegyzést tartani.
2008. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szokás mifelénk is a karácsonyi a lánykérés, de én ezt nem tartom célszerűnek. Karácsonykor karácsony van, húsvétkor meg húsvét, eljegyzéskor meg eljegyzés. Szerintem. De ettől még lehet. Hogy mi a praktikus benne? Talán, hogy ünnepekor jobban ráérnek a rokonok, és van otthon süti és ünnepi ebéd.

A miénk négyszemközti eljegyzés volt, és nagyon jól sikerült, azóta már házasok is vagyok, és kislányunk is született :-) (az esküvőnkön azért már volt 11 vendég is...:-))

2008. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illik, nemillik dolog, hanem szerintem azért van, mert olyankor együtt van a család. Persze közösen meg kell beszélnetek, hogy szeretnétek-e akkor. Főleg ha nincs külön pénzetek eljegyzési partyra, akkor célszerű családi ünnepekkor megtartani :))
2008. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi választottunk egy hétvégét és úgy tartottuk meg, de én úgy tettem, mint aki semmiről sem tud. :D

Ahogy te elképzeltek a lényeg úgyis a lány válaszán van. :)

2008. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szép dolog például karácsonykor megkérni egy lány kezét,hisz nincs is attól nagyobb ajándék mint amikor két ember a közös jövője mellett dönt,s mindenki tudja,hogy a karácsony a szeretet ünnepe.Egyébként felénk ez "divat".Én tuti nagyon boldog lennék. :)
2008. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne lehetne karacsonykor?Szerintem jo otlet!Akkor ugyis meghitt minden,romantikusnak is konnyu lenned(gyertya,kandallo...).Csak legy kreativ! ;)Amugy meg nem az eljegyzesnek a napjat,hanem az evfordulot,megismerkedest,hazassagot szoktak "kulon" unnepelni.En meg nem is hallottam, hogy valaki az eljegyzese napjat unnepli!Lehet , hogy en vagyok talyekozatlan?!?!?!? :S

Sok sikert!

2008. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!