Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hagyományos arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyományos arany (sárga) vagy fehér arany gyűrűt vegyek a barátnőmnek, amivel eljegyzem?

Figyelt kérdés
(Másodlagos kérdés: egy vagy több kövest?)

2017. nov. 19. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ezüst vagy fehér arany egy köves gyűrűnek örülnék szívből, a lényeg, hogy szolid, elegáns leggyen. 💍
2017. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*legyen
2017. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fehérarany szebb egy apró kővel. Mondom ezt férfiként.
2017. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Feher.
2017. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Feher arany, 1 koves:)
2017. nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elődzör is,te tudod milyen ékszereket hord,szeret!Személy szerint én is a fehér aranyat mondanám ,valami szolíd kődíszítéssel,esetleg gyémánttal,azok se horribilis összegek már méret és karát függő!A döntés előtt nézd meg az ékszereit ha vannak,és akkor már tudod mi a kedvenc!
2017. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem ismerem az ő ízlését.

Személy szerint az arany karikagyűrűt tartom eljegyzési gyűrűket (amit általában közösen szoktak kiválasztani, mert párban van), és nem az ilyen köves vackokat.

2017. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én allergiás vagyok a fehéraranyra /palládium allergia/ úgyhogy sárga. Nem is tetszik a fehér, olyan, mint az ezüst. Elég gyakori a nők körében a fém allergia, úgyhogy előbb talán deritsd ki, van e akármilyen problémája egyes femekkel.

Nem jó, ha veszel valami nagyon szép és drága dolgot, aztán vissza kelljen vinni. .

2017. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg, milyen ékszereket hord általában, és ahhoz válassz.

Én pl. ezüstpárti vagyok, nekem nyilván a fehérarany a menő. De a húgom meg csupa réz/bronz árnyalatú bizsut szeret, nála nagy baklövés lenne a fehér...

Úgyhogy ez nem melyik népszerűbb kérdés, hanem hogy a barátnődhöz mi passzol.


Kövek szempontjából ugyanez, bár szerintem ez már mellékes. Én a többkövesre szavaznék, de szimplából is láttam már olyat, ami megfogott. Nézelődj, ha valami nagyon megtetszik, akkor ne a kő száma döntsön.

2017. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem sárga van sok apró kővel. Engem megkérdezett egyszer hogy sárga- vagy fehéraranyat akarok. Azért szeretem mert megy a karikagyűrűmhöz is. Az sárga arany középen egy fehér arany csíkkal.

22l

2017. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!