Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megfogadjátok -e, hogy jövőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogadjátok -e, hogy jövőre mindent megtesztek, hogy a párotok eljegyezzen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy tesztek -e ennek érdekében lépéseket (női fondorlatok, utalgatások, vagy akár konkrét beszélgetés, hogy ideje lenne már).

Illetve mióta vagytok együtt, és mióta várod, hogy feltegye a kérdést?



2017. dec. 31. 01:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Jézus, dehogy. Nem akarok férjhez menni.
2017. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Az meg már rég rossz, ha neked "kell mindent megtenni", hogy végre kierőszakold szegény srácból. Merthogy te biztos nő vagy.
2017. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Férfi vagyok.

Jelenleg nincs párom.



Ezt a két problémát leszámítva, mindent meg fogok tenni 😀

2017. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy pénzéhes nő vagyok. Direkt nem fogom ezt a szót használni... az nem fordult meg esetleg a fejedben, hogy van aki már tényleg szeretné akár egy vagy két gyerek után. Vagy esetleg aki hosszú évek óta együtt van a párjával? Ők nem számítanak? Vagy az aki nagyon szerelmes, és örök romantikus. Tudod kedves, mindenki magából indul ki, illetve a környezetéből...
2017. dec. 31. 01:27
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Ezt semmiképp sem fogadom meg, mivel nincsen párom, de ha lenne, akkor sem presszionálnám ez ügyben. Az ilyesfajta elköteleződés, akárcsak a szeretet kifejezése akkor az igazi, és lélekemelő, ha szabad akaratból születik.
2017. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

mindig lenéztem azokat a nőtársaimat, akik ennyire szarják össze magukat azért, hogy végre megkérjék őket.


az ilyen nőknek ez életük legnagyobb eseménye, ez a maximum, amit várhatnak, semmiféle ambíció nincs bennük, csak a férfit megfogni, ügyeskedni, elérni, hogy elvegye, eltartsa őket.


tiszta szánalom.

2017. dec. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
54%

Férjnél vagyok ugyan, de ha nem lennék se tennèk semmit. Azon kívül, amit egyébként is tennék, vagyis normàlisan élnék a párkapcsolatban, hogy mindkettőnknek jó legyen. Ez nem egy olyan dolog amit ki lehet erőszakolni, mert annak sose lesz jó vége.


Ha meg akar kérni, kérjen. Ha nem, akkor meg eldönthetem, hogy ez valóban fontos-e nekem vagy sem. Ha annyira fontos, hogy nem tudnék nélküle élni, akkor rákérdeznék, hogy ő mit szeretne a kapcsolattól, házasságpárti-e, szóval megbeszélném vele. Így legalább tisztàn láthatsz.

Ha meg kiderülne, hogy esze ágában sincs elvenni, akkor még mindig dönthetsz, hogy vele maradsz, vagy elhagyod valakiért akinek szintèn fontos a házasság.

2017. dec. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
28%

#4: mibol gondolod, hogy a kerdezo nem keres nalad 2x tobbet?

Idiota, veled biztos senki nem akar elni, es irigy vagy, hogy masnak igent mondanak.

2017. dec. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
42%

#4, 7, minimalberes, szuz luzerek vagytok.

A hazassag kozos dontes, aminek mindket fel orul.

2017. dec. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

megsugom, hogy az eljegyzesnek a kozos jovotok szempontjabol nulla jelentosege van. az egy nem hivatalos semmi.


inkabb a hazassagra gyurj, bar ha ennyire ki kell eroszakolni az eljegyzest, elvenni sosem fognak.


37/n, hazas

2017. dec. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!