Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mindig hordjátok az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig hordjátok az eljegyzési (köves) gyűrűt? Ha nem, mikor veszitek le?

Figyelt kérdés
Sosem hordtam gyűrűt, ezért még picit zavar pl. kézmosásnál, fürdésnél, alváshoz is leveszem. Na meg féltem is :D Egy db. kiálló kőről van szó. Ti hogy vagytok ezzel?
2018. jan. 10. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mindig. Max strandon veszem le, nehogy elhagyjam.

Amúgy munkában, zuhanyzáshoz, mosogatáshoz sosem veszem le. Éjjel is rajtam van.

A köves meg a karikagyűrű is. Ha nincs rajtam fél órát, mert pl kézkrémeztem, akkor nagyon hiányzik

2018. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig. Hianyerzetem van ha nincs rajtam
2018. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sosem hordtam rendszeresen.Ha olyan,ami zavar a munkádban,a mindennapi tevékenységben,nyugodtan vedd le,nem követsz el ezzel hibát.Sokan olyan munkát végenek ahol nemis megengedett a gyűrű.A pároddal viszont beszéld ezt meg,nem fogja félreérteni.
2018. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én itthon leveszem mindkét gyűrűmet. Ha elmegyek itthonról, akkor felveszem a karikát is, és az eljegyzési köves gyűrűt is.
2018. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még a jegygyűrűmet is leveszem mosogatáshoz, takarításhoz, fürdéshez, alváshoz. Egyrészt féltem, szeretném, ha sokáig szép maradna, másrészt néha zavar. Szerintem ez nem bűn, ha a párodat esetleg zavarja, akkor csak mondd el neki, hogy miért veszed le.
2018. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem úgy gondoltam a kérdést, hogy baj lenne. Szimplán csak érdekel, más hogy csinálja, meg hogy mik azok a tevékenységek, ahol ajánlott levenni :)
2018. jan. 10. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatás, meg ilyesmikhez leveszem, mert zavar és félek, hogy beleakad pl. villa szára, de egyébként mindig hordom.


Hiányérzetem van, ha nincs rajtam :)

2018. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Mosogatáshoz, takarításhoz, konditeremhez, strandoláshoz mindig leveszem. Meg akkor is, ha éppen zavar, hogy rajtam van. Nem vagyok egy nagy gyűrűhordó, meg féltem is, szóval próbálok rá vigyázni.
2018. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én alapból is gyűrűs vagyok, de azokat is mindig úgy hordtam (meg amúgy minden ékszert), hogy otthon leveszem. De az is a napi rutin része, hogyha öltözök, készülődök, akkor az ékszert is felveszem.

Ha nincs rajtam napközben, akkor baromi hiányérzetem van. De otthon házimunkában, fürdésben stb., zavar.

A kiálló követ amúgy hamar meg lehet szokni. :D Olyan, mint a műköröm, ha sose volt, akkor csak bénázol a legkisebbel is, ha véletlen csináltatsz, de ha hozzászoksz pár hét alatt, akkor utána meg az a fura, ha leszedeted, mert megint másképp kell nyúlni mindenhez. :) A gyűrű ugyanez.

2018. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itthon leveszem, ha utcára megyek a karikát legtöbbször felveszem, a többit (gyerekek születésére is kaptam 1-1 köves gyűrűt) akkor ha épp nyugodtan indulok, vagy fontosabb alkalom van. Gyerekek előtt felvettem mindig az eljegyzésit és a karikát is, azóta minden indulás egy nagy rohanás, meg pl. nem szívesen homokozok köves gyűrűkben a játszón :-)
2018. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!