Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyibe került az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az eljegyzési gyűrű és milyen volt?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak is írhatnak, hogy mennyiért vették a gyűrűt.

2018. jan. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fehérarany és gyémánt, ez a modell

[link]


Árat nem tudok, valahol 350-400€ között.


N

2018. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt külön eljegyzési gyűrűm, mi így beszéltük meg. Nem igazán akartam, hogy "fölöslegesen" kiadjon pénzt egy olyan gyűrűre, amit max 1 évig fogok hordani, de akkor sem mindig. Szóval az "eljegyzési gyűrűm" sima arany karikagyűrű egy kis díszítéssel. Az árát nem tudom megmondani, de ahogy nézegetem 80 és 100 ezer között vannak a hasonlók.
2018. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem volt, de tudja, milyent szeretnék, kb. :)

Az biztos, hogy sárga aranyon kívül bármi jöhet, és a lényeg, hogy ne legyen hivalkodó, sem óriási köves :)


Amiket mutattam neki:


[link]

[link]


De egy tűzzománccal is levehet a láábamról... bármivel, ami szép és egyszerű.

2018. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanez, mint a Te elsőnek belinkelt gyűrűd:)
2018. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez enyém is ilyen csak sárga aranyból.
2018. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!