Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 20-21 év körüli lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21 év körüli lányok! Ti hogyan viszonyulnatok az eljegyzeshez, az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Én és a párom már 5 éve együtt vagyunk. 16 éves volt mikor össze jöttünk. Jelenleg én 25 vagyok ő pedig 20. Együtt élünk. Sokszor megfordult már a fejemben, hogy megkérem a kezet. Többször szó volt róla futólag, hogyha megkérném a kezet mi lenne a válasza. Mindig igent mondott azonban az nyilván nem volt komoly helyzet. Én vagyok neki az első komoly kapcsolata 16 éves kora óta.

2018. jan. 21. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 voltam amikor először kérte meg a párom a kezem. Igent mondtam.

Lehet hosszú jegyesség is. Míg kialakul minden.

Együtt éltek már? Házasságot inkább 2-3 év együtt élés után érdemes fontolgatni. Az, hogy te vagy neki az első nem lényeg. Vagy talán vissza fogadnád ha elhagyna, egy kis kalandozás után?

2018. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Együtt élünk igen, házasságot meg nem tervezek, csak 2 év múlva. Meg csak eljegyeznem. Semmiféle keppen nem fogadnam vissza “kis kalandozás után.”
2018. jan. 21. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
engem tavaly dobott o is 16 vo;t en meg 19 mikor ossze jottunk..
2018. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen mentem hozzá a férjemhez, nem bántam meg. :) 8 éve vagyunk házasok.
2018. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Van ilyen is-olyan is. Van aki képes kitartani az első szerelme mellett, de van akire rájön a láz, hogy még tombolni akar. Ezt sajnos senki nem tudhatja előre, talán még a barátnőd sem, sőt, szinte biztos. Illetve azt sem lehet tudni, hogy ha előjön benne akkor mikor, illetve, hogy elég lesz-e neki egy kis munkahelyi flört (amiről nem tudsz nem fáj alapon, de semmi fizikai) vagy elmerészkedik a megcsalásig, vagy szakít/elválik, hogy kalandozhasson.
2018. jan. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Illetve ez megtörténhet azokkal is, akik nem első szerelemhez mentek hozzá, szóval semmi sem biztos. De szereted, ő is téged, akkor ne hagyd feszélyezni magad, kérd meg a kezét (tudod, #yolo) aztán lesz ami lesz. Ha bedől a dolog tök mindegy, hogy házasok vagytok-e vagy sem, ugyanúgy fog fájni, azt nem tudod kivédeni azzal, hogy nem kéred meg.
2018. jan. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van aki 20 évesen azt mondaná,hogy kösz nem, fiatal vagyok még ehhez.

De van aki meg kibújna a bőréből,úgy örülne.

Én 22 vagyok.Régóta vagyunk együtt, igent mondanék természetesen. De nem bánom, ha még vár 1-2 évet,amíg rendeződik az anyagi helyzetünk és végzek az iskolával.

2018. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Azt csak ő tudhatja.


Ismerős hozzáment az első szerelméhez, már 10 éve lassan, és egy éves a babájuk.


Másik ismerős jegyben járt 27-29-ig, aztán megtalálta "élete párját" és elhagyta a vőlegényét.

2018. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyjából ugyanebben a helyzetben vagyunk, csak a párom fiatalabb, mint te. Én nem tiszta szívemből mondanék igen, egyszerűen túl fiatalnak érzem magamat/magunkat ehhez (mind a ketten tanulunk, és a szüleink támogatnak még anyagilag). Nem arról van szó, hogy "ki szeretném élni magam", csak feleslegesnek érzem egyelőre. Igaz, ha az esküvő reális lenne 2 év múlva, lehet másképp látnám.

Egy barátnőm, aki szintén ilyen helyzetben van (még a korkülönbség is ennyi), már a ballagása óta ezt várta, annak ellenére, hogy ők például nem laknak együtt, de még csak a szándék sem nagyon merült fel.


Egy szó mint száz, ez teljes mértékben emberfüggő, te ismered őt, a kapcsolatotokat, a helyzeteteket, te érzed, hogy eljött-e már (szerinte is) az ideje.

2018. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!