Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nőként meg kell érni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként meg kell érni az eljegyzéshez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak-e elvárásaitok egy nővel szemben ahhoz, hogy elvegyétek feleségül, és ha igen, mik azok? Milyen tulajdonságokkal, készségekkel rendelkezzen egy nő ahhoz, hogy eljegyezzétek?

Férfiak válaszát várom!



2015. aug. 4. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét elvárásokat a partnerrel kell megbeszélni. Én azt vártam hogy úgy érezzem, hogy vele akarok élni mielott megkértem. Amikor így lett megkértem. Ekkor egy eve éltünk együtt. Esküvő volt nemrég.
2015. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

A legfontosabb, hogy szeressétek egymást.

Ha jól kijöttök és stabil a kapcsolat, akkor személy szerint:

- háztartás vezetését el tudja végezni (term. besegítek, ha úgy alakul)

- tudjon legalább egy pirítóst készíteni (én a páromat meg kellett tanítsam kenyeret vajazni, mert rettenetesen suta volt benne. Hozzátenném, hogy pár hónapra rá már konyhatündér lett és olyan kajákat készített,hogy kapásból felszedtem több kilót:D).

- Legyen jó az ágyban (Ha a partner szar az ágyban, akkor frusztráció lesz a vége, ami nem jó)

- legyen saját kis élete, hobbija is, ne mindig rajtam lógjon.

- tűrje a szürke hétköznapokat is (ne nyaggasson azzal, h uncsik a napok, tegyek minden percben a kedvére olyan dologgal, amiről ő se tudja mi legyen)


Amúgy meg józan paraszti ésszel ismerni kell a másik vágyait, igényeit és ezt kölcsönösen kiszolgálni.

Egy párkapcsolat kompromisszumokból áll.


Hogy alpári legyek: Ha az egyik fingik, a másik beszívja.

Hozzátenném, h a pasik finganak és büdöset kuláznak. Erre hamar rájön a nő egy összeköltözés után.

2015. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy olyan dolog a kezedbe adunk egy listát, hogyha ezeket a pontokat teljesítetted, akkor valaki eljegyez. Ez nem egy munkahelyi előléptetés.

Részemről a másik fele egyetlen elvárás van: velem képzelje el az életét és ennek megfelelően is legyen benne a kapcsolatban. A másik elvárásom magára a kapcsolatra vonatkozik: működjön és mindketten legyünk boldogak benne. A harmadik elvárás már nagyjából adja is magát: én is vele képzeljem el az életemet, csak vele, és ezt ki tudjam mutatni a kapcsolatban (az hogy viszonzásra találjon, az előző két pontban benne volt).

2015. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!