Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fehérarany vagy sárgaarany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérarany vagy sárgaarany eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Nekem a fehérarany gyűrűk tetszenek de nyilván nem én hordanám. Próbálok női fejjel gondolkodni és bár egy fehérarany gyűrű szerintem elegánsabb, és nem annyira "feltűnő", de vajon nem pont azt szeretné ha mindenki megcsodálná, és ne legye félreértés, hogy ez nem egy "olcsó" ezüst gyűrű?Természetesen nem arról van szó, hogy úgy gondolom, hogy "anyagias" lenne, csúnya is lenne ha erről szólna, de azért csak azt szeretném ha mindig büszkén viselné, csak nehéz kiigazodni a nőkön :)

2018. febr. 4. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Meg lehet beszélni. de nálunk is a fehér-arany a nyertes :)
2018. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a fehérarany szebb, de ez csak egyéni vélemény. Megnyugtatlak, létezik aranyozott acél gyűrű is, úgyhogy ha valaki nagyon rosszindulatú, a sárga aranyat is nézheti olcsónak :D Meg azért látszik a különbség egy ezüst gyűrű meg egy fehérarany gyűrű között.


Azt vedd meg, amelyik neked tetszik, legrosszabb esetben kicserélitek, ha egyáltalán nem tetszik a barátnődnek. Ha nem anyagias, büszkén fogja viselni, ettől ne félj. :)

2018. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézd meg (már ha hord amúgy gyűrűket a barátnőd), hogy a többi arany gyűrűje milyen színű.

Amúgy nekem is fehérarany az eljegyzési gyűrűm, soha nem jutott még eszembe, hogy bárki is ezüstnek nézheti, az annyira más.)

2018. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Másképp néz ki az ezüst és a fehérarany, szóval tuti nem fogják ezüstnek nézni. Azt figyelembe kell venni, hogy a tulajdonságai miatt egy speciális réteggel van bevonva, és ha ez lekopik, akkor újra fel kell vinni ezt a réteget.
2018. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazítsd ahhoz, amiket eleve hord. Egyébként létezik olyan is, ami kombináltan fehér és sárga arany. Egyszer volt egy ilyen gyűrűm, nem eljegyzési, csak a szüleimtől kaptam ajándékba, de ilyet is lehet pl. azt nagyon szerettem, egyszerű, ízléses, kényelmes.
2018. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Fehérarany.

Szebb, és több mindenhez illik.

2018. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés, kor és divat kérdése. Az elmúlt években inkább a fehér volt a divat, különösen a fiatalok körében, de úgy tűnik ennek vége. Személy szerint én a sárgát szeretem.
2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg. Es ne idegesits fel ezzel a nokon nehez kiigazodni dumaval. Kepzeld, mindannyiunknak mas az izlese... Az en vagyamat le se irtad, en rozsaaranyat szeretnek.

De bonyolitsuk meg: koves vagy ko nelkuli? Egy nagy koves, tobb kis koves, vagy egy nagy es mellette ket kicsi? Van akinek ketfele otvozetbol van a gyuruje.

Ne meglepi legyen, hanem egy kozosen meghozott dontes.

2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tobben irtak a feher aranyat. En is ugy latom h ennek van nagyobb divatja, elegansabbnak gondoljak. Hat, hozzam meg nem illik. Sokkal jobban passzolnak a boromhoz a meleg arnyalatok. Kiserleteztem az ezusttel, de en attol nem ragyogo lettem, hanem szintelen. Ram egyszeruen kellenek a meleg szinek. Mar csak emiatt sem erdemes hagyomanyokra meg divatra alapozni, mert annyira sokfelek vagyunk.
2018. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi felpróbáltunk pár karikagyűrűt, mielőtt elkészítették nekünk. Végül fehér és vörös arany mellett döntöttünk. A fehérarany önmagában vagy a sárga nem állt jól a bőrünk színéhez. Másrészt a stílusát is figyelembe kell venni a lánynak.
2018. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!