Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a fehérarany/ezüst...

Szerintetek a fehérarany/ezüst, vagy pedig a sárgaarany fülbevaló a jobb?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleménye érdekel, barna, félhosszú, göndör hajam van, jelenleg ezüst pontfülbevalót hordok (lányok szerint jól áll), most pedig különböző okok miatt szeretnék váltani. Előre is köszi

17f


2009. dec. 15. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúnak egyik se áll jól :S De hát te tudod. Akkor úgy gondolom, inkább már fehérarany/ezüst.. A nők szoktak inkább az aranyért "odalenni". Ennyire már ne rontsd a helyzetet.
2009. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
fehérarany
2009. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

fehérarany!

A sárga nem áll jól fiúknak!(magánvélemény)

2009. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az ezüstöt szeretem jobban, vagy a fehéraranyat. Nekem az arany nem tetszik. Mondjuk vannak kivételek, akinek barna a bőre és olyan típusú annak jól áll az arany ékszer.

De szerintem az ezüst/fehérarany jobb. Főleg ha pl. karikát akarsz akkor az inkább ne arany legyen.

De nézd meg melyik áll jól és azt válaszd amelyikkel jobban érzed magad. Úgyis lesz olyan, akinek nem fog tetszeni amit választasz, soha nem lehet mindenkinek megfelelni - semmiben sem.

2009. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ja tudom, de én már kipróbáltam egy ezüst karikát, csak az egy ócska szar, arra volt jo, hogy megnézzem hogy áll. szal akkor valszeg fehérarany

köszi a válaszokat!

2009. dec. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!