Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vannak itt olyan párok, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, ahol nem történt konkrétan lánykérés, hanem egyszerűen csak megbeszélték, hogy össze szeretnének házasodni?

Figyelt kérdés
Szerintetek a mai világban ez mennyire fura vagy rendhagyó?

2018. ápr. 26. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nincsenek.
2018. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, legalábbis nekem. Én úgy gondolom hogy a házasság van akkora dolog, hogy különlegessé akarjam tenni nem pénzszórásról beszélek itt elsősorban, de megadnám a módját hogy ez egy szép kerek pont legyen az életünkben. Biztos hogy beszélnénk előtte róla, de ettől még nem hagynám ki a meglepős lánykérést..
2018. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A szüleimnél annyi volt a lánykérés, hogy apám megjegyezte, hogy anyám ujjáról hiányzik valami. A gyűrűket is közösen vették meg. Ez volt több, mint 30 éve.
2018. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
De az úgy nem hálivúdi.
2018. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megbeszéltük, de elvileg a párom tervez hivatalos lánykérést is. :D Azonban a gyűrű már csak ráadás, nekem az elhatározás a lényeg, és nagyon boldoggá tesz.


22/N

2018. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez lenne a normális... AZTÁN majd lehet gyürü is.
2018. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez lenne a normális. Kövesgyűrű minek? Van már most is vagy 10 otthon. A karikagyűrűket meg jobb együtt venni.
2018. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor ezzel visszamennénk oda, ahogy anyáink/apáink csinálták.

Kérdeztem anyut, ott is az volt, hogy kb. a "megvesszük a gyűrűket" jelentette a szó klasszikus értelmében vett lánykérést. Tehát együtt megvették a két karikagyűrűt (jó, a lány kapott kísérőgyűrűt is, már a neve is milyen tré.)

Nekem határozottan tetszik most ez az eljegyzési gyűrűs lánykérés.

2018. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!