Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek milyen lenne a legemlék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lenne a legemlékezetesebb eljegyzésetek? Vagy milyen volt? Srácok, ti hogyan vettétek le a lábáról a párotokat ilyen téren?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Legemlékezetesebb? Miért, te hányat tervezel?


L

2018. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Még nem volt, de egyszerűt szeretnék. Egy jó, együtt töltött nap, kirándulás vagy valami aktív program, aztán délután vagy este lánykérés, pezsgő, finom vacsi. Valamennyire számítanék rá, mert szerintem ez olyasmi, amit komoly kapcsolatban érdemes már az elején tisztázni, és később is beszélni a házasságról. De örülnék ha azért meglepetés szerű lenne. Mindenképp kettesben szeretnék lenni. A kettőnk meghitt pillanata, ne bámulják idegenek hogy hogyan reagálok.
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon meghitt, es minden sablontol mentes. Semmi vacsi, semmi pezsgo, semmi ilyen vegtelenul elcsepelt, fantaziatlan carsag. :)
2018. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Semmi, csak beszéljük meg, hogy összeházasodunk. Aztán max. egy szűk körű vacsora a családdal.
2018. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt, több nem is lesz. Ahol először randiztunk, ott kérte meg a kezem.
2018. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

1. beszéljük meg először, hogy szeretnénk-e eljegyzést

2. ha szeretnénk, akkor okés, legszebb egy túra közben lenne, vagy tengerparton


29n

2018. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon tetszene, ha a párom szerenádot adna egy igazi prímással.
2018. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok nagy közösségi ember, de...

Koncerten volt az első randink, egy olyan banda, akik már nem nagyon játszanak, csak ilyen évfordulókon mondjuk.

Az ő egy koncertjükön örülnék neki, pont ezért mert ritka alkalom és nekünk különleges. Nem ilyen gyertek fel a színpadra módon, mint ami nemrég terjedt a neten (bp parkban volt talán?), csak mondjuk ha bemondaná az énekes, hogy valahol a tömegben van egy pár, akiknek meghatározó a banda, és akkor a kövi szám nekik szól.... párom meg ott tenné fel a kérdést. A tömeg közepén úgyse figyelne ránk senki (rockzenéről van szó, nem is hallaná senki szerintem :D), szóval nem parádé lenne a világ előtt, de mégis különleges, hogy nekünk énekelnek. :)

2018. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Én elég egyedi módon kértem meg a kezét, de ide nem írom le, mert elég "érdekes" volt. :)
2018. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi fesztiválon voltunk.

Koncert után a sátorhoz mentünk, beszélgettünk. Majd azt mondta, hogy mindjárt jön. Mikor visszajött előhúzta a gyűrűt és megkérdezte, hogy lennék-e a felesége. :)


Ennél többet nem szeretnék és nem is tervezek. :)

2018. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!