Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Találtam egy gyűrűt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyűrűt a barátom táskájában. Meg akarja kérni a kezem vagy nem az enyém?

Figyelt kérdés
Már 2 hete találtam
2018. aug. 4. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Miért kérdezed meg, ha voltál olyan, hogy más táskájába egyáltalán az engedélye nélkül belenyúltál?
2018. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Talán mert az ő kapcsolatukban ez elfogadott, ahogy sok másban is?


Kérdező, lesz a közeljövőben valami nevezetes napotok? Nem mintha kéne a lánykéréshez.

Ha szeretnél rákérdezni, tedd csak meg

2018. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1 hét mulva leszünk együtt 5 éve és akkor megyünk nyaralni.

Nem turkáltam a táskájában. Csak kellett neki valami és kivettem

2018. aug. 4. 21:34
 4/21 AchromaticSmarties ***** válasza:
67%
Egy hét múlva lesztek öt évesek, te meg azt hiszed, hogy másnak vette a gyűrűt.. :D
2018. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Hacsak nem megőrzésre van nála, mert egy haverja nem akar lebukni a lánykéréssel hasonló módon, akkor valószínűleg a tiéd lesz, csak ne felejts el meglepődni.
2018. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%

De gáz....

25-éve vagyunk együtt de soha sem turkálnék a párom dolgai között még kérésre sem.

2018. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Azért írd majd meg, hogy neked adta e oda !
2018. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem az Egy Gyűrűt találtad meg nála?
2018. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

# 6


Most vagy nem olvastál rendesen, vagy rád nézve gáz, hogy 25 év alatt olyan szinten vagy egy kapcsolatban, hogy nem nyúlhatsz még kérésre sem a kedves párod táskájába.. Omg. Akkor mi meg pl 6 év alatt "magasabb szinten" vagyunk. ;D;D

2018. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem a tiéd! ráadásul a fiú barátja kezét akarja megkérni!
2018. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!