Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rossz ember vagyok, amiért 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, amiért 8 év után fáj, hogy egy alig tízezer forintos ezüst gyűrűvel kérték meg a kezem egy koszos földúton, a semmi közepén?

Figyelt kérdés
Majd a párom közölte, ne is gondoljak még időpontra, majd egyszer meglesz. Lagzit nem akar. Igaz, én mondtam neki, hogy ne vegyen nekem gyémántot, meg ne költsön sokat, de ez azért szíven ütött. Nyugodtan szedjetek szét, ha az én fejemben van a baj, én most nem látok túl a csalódottságon.

2018. aug. 6. 13:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%

Ha szigorúan nézem, a szándék a fontos..el akar venni.

De lehet enyhe célzásokat tehettél volna, hogy milyen stílusra vágysz..vagy egy véletlenül megnyitott böngésző, magazin, akármi.

Nem vagy rossz ember, egyszerűen jobbat vártál, jobbat érdemeltél volna. De hangsúlyozom, a szándék a fontos:)

Gratulálok:)

2018. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Meg vagy lepve? Akkor 8 év alatt nem sikerült megismerned a partneredet. Ez a fő probléma.
2018. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%

Nekem személy szerint nem a gyűrűvel lenne problémám ilyen helyzetben, hanem azzal a kijelentésével, hogy "ne is gondoljak még időpontra, majd egyszer meglesz". Ha veszem ezt a beszólást, meg hozzá a körülményeket (gyűrű, helyszín), akkor igen kényszeredettnek érezném az egészet.

Nekem kívülállóként úgy tűnik, hogy a pasid nem igazán akar megházasodni, ezért is szögezte le rögtön, hogy ne akarj időpontot kitűzni. Ez a nesze semmi fogd meg jól, el vagy jegyezve, most már nem szólhatsz egy szót sem, de majd kíváncsi leszek, hogy lesz-e belőle házasság.

2018. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Talán 8 év után kitalálhatnátok, mit akartok. A barátod megkéri a kezed, de igazából nem akar feleségül venni. Te instrukciót adtál, hogy ne legyen drága a gyűrű. Vett egy olcsót, most az a bajod. Egyáltalán akarta a barátod a lánykérést, vagy csak be akarta fogni a szádat?
2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jóakaratúan akarnám felfogni, akkor azt mondanám, hogy lehet, hogy a koszos utat a semmi közepén ő mashogy fogta fel, ő ez világvégi romantikus helynek látta. Talán ez is benne lehetett.

De ahogy írod hogy utána miket mondott...hát nekem is kiábrándító lenne. A gyűrű ára nem érdeklne, de ez, hogy esküvőn ne is gondolkodjak még stb, az eléggé elszomorítana ennyi év kapcsolat után.

2018. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a gyűrű a probléma, hanem az, hogy a kijelentése azt takarja, hogy azzal el lettél hallgattatva és akadj le a témáról...
2018. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen nesze, itt a gyűrűd, de most pár évig ku.ss legyen. Nem fog elvenni, eszébe sincs. Erre meg kár lett volna többet költeni.

Főleg, ha lagzit se akar, amire még hónapokig, évekig lehet gyűjtögetni.

Nem a helyszín, nem az àr: hanem amit utána mondott! Engem is egy parkban kèrt meg a férjem, egy 2000 forintos ezüst gyűrűvel, de ő akkor ki is jelentette minden családtagnak, hogy következő èvben, nyáron lesz az esküvő. Akkor voltunk együtt fél éve.

2018. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele az egészet egyébként utána, mert annyira bántott a dolog. Azt mondta, ő arra gondolt, majd a karikagyűrűk aranyból lesznek. Igen, kértem, hogy ne legyen drága, de eszembe se jutott, hogy szerinte tökmindegy, ezüst vagy arany. Nem akar lagzit, mert fél a szervezéstől, meg hogy neki ott szerepelnie kell. Annak örülne, ha kettesben két tanúval túllennénk rajta.
2018. aug. 6. 14:02
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

Rossz ember nem vagy, csak hülye. Ez a csávó nem akar elvenni, nem is fog soha. Azért volt az "eljegyzés", hogy most pár évig befogja a szád.

Gratulálok, kiváló példányt fogtál ki.

2018. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
És 8 év alatt nem sikerült összehozni egy kéttanús esküvőt... Te is érzed, hogy nagyon nem kerek ez az egész. Azt gondolom, hogy ha tényleg feleségül akarna venni a barátod, már megtette volna.
2018. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!