Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megláttam hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam hogy a barátom gyűrűket nézeget a gépén. Szerintetek miért? Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés
Aludtam felébredtem és ő még azt hitte alszom. De már nem aludtam és kimentem hozzá a nappaliba. És láttam hogy gyűrűket nézett.
2018. nov. 16. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hacsak nem Frodónak hìvják van rá esély 😂
2018. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

De az is lehet, hogy másnak veszi.....


Ne lepődj meg ha a dobozban amit kapsz 2 fülbevaló lesz gyűrű helyett...

2018. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Érezned kellene, ha Neked szánná... Érzed? Én sejtem, hogy Neked szánja, csak még válogat. Karácsonyig van ideje...
2018. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne éld bele magad semmibe. Jön a karácsony, lehet, hogy csak arra keres ajándékot.

Nehogy úgy járj, hogy a végigsírod az ünnepeket, mert te azt hitted, hogy eljegyez, ő pedig "csak" szívét-lelkét beletette, hogy kapj egy szép ékszert.

Ki fog derülni. Az is lehet, hogy most csak nézelődik, fontolgatja, és kicsit később kér meg. Össze kell szednie az árát, és nem utolsó sorban a bátorságát, hogy gyűrűt vegyen és megkérjen.

2018. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ááááá! Csak lopott valahonnan egy gyürüt és azt keresi, hogy mennyiért tudja eladni? (Ez a válasz legalább annyira értelmes mint a kérdés!!!)
2018. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
lehet, hogy csak simán meleg
2018. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A baratnom is igy jart! Bele lovalta magat ,h megkeri ,erre a vegen a dobozban egy karkoto volt ,de o mar a munkahelyen mindenkinek elmondta,h gyurut nezegetett a pasija megkeri,eskuvo lesz stb stb

A vegen meg nagyon gaz volt mert,mindenki kerdezte ,h na?!

2018. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy papagájt akar venni és annak kell.
2018. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mivel jön a karácsony, és a sok "egyedi" ember karácsonykor jegyzi el a nőjét, hiszen az "ooooolyan különleges", valószínűleg meg akarja kérni a kezed. Ötletes, kreatív egy ember.

(Hát még akkor milyen különleges és szép lesz, ha a dobozt elrejti a fán, és neked kell megkeresni az ajándékodat!)

2018. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad, lehet csak megnézte, h milyen árban futnak a gyűrűk és ez még nem jelenti azt, h venni is akar.
2018. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!