Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném eljegyezni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném eljegyezni a páromat, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű eljegyzést szeretnék, mivel ő sem szereti a felhajtásokat. Azon a napon kérném meg mikor először találkoztunk(7 éve) és szimplán csak a szülővárosunk egyik szép parkjában, egy séta alkalmával az esti órákban, mivel most minden szépen fel van díszítve az ünnepek miatt, szebb lenne este. Az első kérdésem, hogy szerintetek ez túl egyszerű lenne-e? Szülőktől illik-e "kikérni" még a lányt vagy ez már "elavult" szokás? (nem vagyok túlságosan közeli kapcsolatban a szüleivel,de szeretnek és jó a viszonyunk)

Ha eljön a pillanat, hogyan illik nekikezdeni a lánykérésnek?

Nyilván videókban láttam már lánykérést és olvasgattam is a témában, de az érdekelne, hogy a leírtakat figyelembe véve Ti hogy oldanátok ezt meg gyakorlatban?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. dec. 15. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ragassz össze két buszjegyet a végüknél derékszögben, hogy egy L alak jöjjön ki. Ezt add oda neki, és közben mondd, hogy most L jegyezlek. A hatás garantált.
2018. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Én nem kötném évfordulóhoz, teljesen átlagos hétköznap kérném meg, főleg ha nem szereti a felhajtást.

Ja és nem térdelnék le...az olyan színpadias.

2018. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nő vagyok, és én sem szeretem a felhajtást, de mivel a hagyományokat igen, a letérdelést kihagynám. Az, hogy évfordulóhoz kötöd nem tetszene feltétlenül...

Ha séta közben megállítanád, és elmondanád neki, hogy az együtt töltött hét év milyen volt és hogy szereted, szerintem nem lenne túl nyálas, de nyilván attól függ, milyen hosszúra nyújtod. Aztán onnan egyenes az út a lánykérésig.

Ma már nem szokás kikérni a nőt a szülőktől, de ha hagyományelvűek a szülők, a gesztus szép. De kihagyható lépés.

2018. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a letérdelős-kövesgyűrűs bohóckodást én is kihagynám. Pont a lényegről veszi el a figyelmet.

Lehet a találkozás napján is, ha fontos nektek ez a dátum, de ehhez sem ragaszkodnék feltétlenül.

A megkérést valahogy úgy kezdeném, hogy egy csendes, alkalmas pillanatban elmondanám, hogy milyen jó, hogy ő van nekem, mennyi mindent szeretek benne, köszönöm az eltöltött éveket és szeretném, ha ez még nagyon sokáig így maradna, ezért szeretném elvenni.

A szülős részt úgy csinálnám, hogy bejelentenénk az eljegyzést és csinálhatnánk egy ebédet/vacsorát szűk körben.

2018. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, jöhetnek még...

Írtátok, hogy a letérdelést hanyagolnátok,ennyire gáz lenne?

2018. dec. 15. 09:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a nagy felhajtást, de nekem kifejezetten tetszik a letérdelés. Igaz, én romantikus típus vagyok.
2018. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is tetszik a letérdelés, de ilyen latyakos időben lehet nem a legjobb :) Zárt térben persze más.

No meg én utálom a telet, pláne, mert a karácsony közeledtével egyre gyakoribb az eljegyzés, így nagyon elcsépeltnek is tartanám mindemellé. Szóval én nem örülnék ennek, pedig mi is télen ismerkedtünk meg párommal.

DE! te ismered a barátnődet, a családját, így itt mindenki csak a saját igényét, véleményét tudja elmondani, ami nem feltétlenül igaz rátok. Szerintem cselekedj úgy, ahogy neked/nektek kényelmes és meghitt. Ne hallgasd itt senkire, inkább saját magadra, mert ez a ti privát dolgotok, és nektek kell megfelelnie.

2018. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem szereti a felhajtásokat, úgyhogy eszedbe ne jusson letérdelni (szerintem). A parkos séta jó ötlet, ha pedig igent mond, utána jelentsétek be együtt a szülőknek.
2018. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

"Írtátok, hogy a letérdelést hanyagolnátok,ennyire gáz lenne?"

Kinek mi a gáz... Nekem az eljegyzés egy közös döntés eredménye. A házasság kapuja. Egy férfi, akivel társként együtt szeretném leélni az életemet ne térdelgessen előttem. Én se térdelek előtte. Isten előtt térdelünk csak. Az eljegyzés nekem egy érett döntés, ami egy életre szól, én a házasságra is így tekintek. Innentől fogva sokkal fontosabb, mint hogy hova menjünk egyetemre, meg elfogadjuk-e a kecsegtetőnek tűnő munkaajánlatot. Ezért nem fér bele nálam a térdelés. Ha a párom így csinálna vagy felrángatnám, vagy leülnék mellé a földre inkább. Kicsit megalázó...

De mondom, ez én vagyok. Másnál meg az a minimum elvárás, hogy a vőlegénye a Hollywood felirat alá írja ki, hogy menjen hozzá és közben hárman veszik kamerára a nagy pillanatot. :D Ha ő ettől boldog...

2018. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!