Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nyáron szeretném eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyáron szeretném eljegyezni a barátnőmet. Vőlegényeket kérdezek elsősorban, hogy miként szerveztétek le azt a napot úgy, hogy az egyébként nagyon okos barátnőtök a bizonyos kérdésig nem jött rá?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
És ki a rokonod? A csaj?
2018. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem veszed le a neved, és a lány idetéved nem lesz szükséged "titok"-tippekre :D
2018. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Már be is fotóztam neki, ne izgulj a titokbantartás miatt :-D
2018. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát az egyik korábbi kérdés alapján (ahol így bukott le a férfi), ha ezzel kapcsolatban keresel tartalmat a neten (gyűrű, lánykérési tippek, stb) privát ablakban csináld a gépeden, és ne legyél bejelentkezve youtube-on. :D
2018. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 peca1000 ***** válasza:
44%
Én úgy jegyeztem el az első feleségemet, hogy elmondtam neki, hogy a teljes rokonság és a kollegák állandóan azzal zaklatnak, hogy mikor jegyzem màr el őt. Mit szólna hozzá, ha ez megtörténn,mert már tele van a t@köm, hogy ezt kérdezik állandòan. Boldogan közölte, hogy már alíg várta, és a szülei is. Erre azt mondtam, hogy jól van, egye fene, eljegyezlek :)
2018. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Miért akarod, hogy a "kérdésig" ne jöjjön rá? Miért akarsz meglepit egy ilyen fontos, életre szóló döntésnél? Miért nem ültök le, mint két felnőtt és beszélitek meg, hogy mikor házasodtok össze?

A meglepit hagyd a szülinapjára, az eljegyzésnek maradjon meg a súlya. Ne az amcsi filmek legyenek már a mérce.

2018. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

6. Nekem is meglepetésként volt az eljegyzésem, mégis komoly súlya van. Annyit beszéltünk róla, h mindketten majd akarunk házasságot. Pont, ennyi. Aztán meglepetésként jött a lánykérés.. Nem értem, h mitől függ a jegyesség "súlya" azzal, h most meglepetés-e vagy sem...


Kérdező. Nálam annyi jele volt, h valami történni fog, de észre sem vettem. Pl. anyukám volt a megbízott, aki leírta a páromnak a pontos gyűrűméretemet és a számot anyukám nekem küldte el :D De én ezt nem is realizáltam, meg sem kérdeztem, h mire küldte ezt a számot... Vagy a párom haverja is állítólag valami megjegyzést tett az eljegyzéssel kapcsolatban és a párom az asztal alatt belerúgott a lábába, de akkor sem esett le :D Pedig szemfüles egy egyéniség vagyok. És nem azért vettem észre, mert úgy tettem, hanem mert tényleg nem. :D

2018. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

"Nem értem, h mitől függ a jegyesség "súlya" azzal, h most meglepetés-e vagy sem..."


Én úgy gondolom, hogy a komoly döntéseket az emberek végiggondolják. Azt is, ha pályát választ, azt is, ha munkahelyet választ, azt is ha lakást vesz és azt is, ha meg szeretne házasodni.

Ha a férfi kitalál fejenállós műsorszámot, bohóckodik egy fél órát a gyűrűvel és ennyi az eljegyzés, akkor minden fontos, főleg, hogy kifele jól mutat, de általában tartalom 0. Én ha összejövök valakivel azt is végiggondolom. Egy eljegyzésnek ennél még komolyabbnak kéne lenni. De nem lealacsonyítjuk.

2018. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2018. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra, nyilván az ezzel kapcsolatos netes tartalmakat inkognitóablakban intéztem, a facebookon csináltam egy zárt csoportot, ahol tudtunk kommunikálni a többiekkel, ill. ott jelszót is változtattam - mivel tudtuk egymásét -, de amúgy soha nem mászkál a fiókomban, szal fel se tűnt neki, csak plusz biztonsági intézkedés volt. A gyűrűt közhely, de a ruhásszekrényembe dugtam, ott se turkál soha, úgyhogy teljesen jó volt, de ha félsz, h megtalálja, tárolhatod anyádnál/testvérednél/haverodnál. Nem tettem sejtelmes utalásokat/megjegyzéseket, a környezetem sem “szivatott” ezzel a jelenlétében, stb... minimális odafigyelés kell, és akkor nem buksz le.
2018. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!