Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy ilyen gyuruhoz hany gramm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen gyuruhoz hany gramm arany szukseges?

Figyelt kérdés

Nagymamamtol orokoltem arany ekszereket, es mivel idejet multak de eszmei ertekuk szamomra magas szeretnem beolvasztatni es csinaltatni belole magamnak egy gyurut!


Kepeket ha segitetek valamikyen modon szivesen kuldok, de ha kbra tudtok mondnai hogy egy vekonyabb am nem “lemez” gyuru keszitesehez kb hany gramm arany szukseges megkoszonom!:)

56os ujj meret


2019. jan. 24. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Es igen, a napokban tervezek menni otvoshoz o reszletesebb tajekoztatast tud adni de egyenlore csak informalodok!:)
2019. jan. 24. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

az egy dolog, hogy hány grammot viszel be.

Ha ugyanannyit, akkor sem fogják ingyen odaadni, mert munkadíjra szükség van.

Ha egyezik a gramm, akkor is a harmadában számolják bele kb. csak az árát. Ha több a hozott anyag, beveszik további törtaranyként, de nem éri meg. Mondjuk nem is pont azt fogják beolvasztani, egy tök új gyűrűt vagy bármit hozhatsz el helyette, nem belőle

2019. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Úgy emlékszem, az én karikagyűrűm 32g volt (normál alakú, férfi kézre).
2019. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 3,2. 32 már egy nem vékony nyaklánc
2019. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet.... :-)
2019. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kosoznom a valaszokat, igen tisztaba voltam vele hogy munkadijjal is kell szamolni igy nem is az volt a kerdesem hogy mennyibe fog kerulni hanem kb, hany gramm arany szukseges egy hetkoznapi aranygyuru elkeszitesehez!:-) Ha nem eleg, akkor vasarolok meg hozza! Egyedileg gondoltam ki egy gyurut aminek a tervet majd az otvoshoz szeretnem elvinni, de egyaltalan nem vastag gyuru inkabb a kidolgozasa kulonleges!


Igy az atlagkarikagyurujetol azert kevesebb grammra szamitanek, kb 2-3 gramm ahogy elneztem az ekszerboltokat!

Koszonom a valasozkat

2019. jan. 24. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

12-30g egy karikagyűrű (a gyűrűk ura fajta).

32/f

2019. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11,88 g-ot tettünk bele kettőnk gyűrűjébe, és + 22.000-35 ezer körüli anyagárat kellett még hozzászámolnunk. Meg persze a munkadíjat.
2019. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Igaz nem karika vagy jegygyuru lesz sajat reszre csinaltatom a hetkoznapokra!:-)
2019. jan. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!