Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet olcsón megúszni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olcsón megúszni egy eljegyzést?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 13:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%

Kulcskarikát húzol az ujjára.

Kinek mi az olcsó? Mit értesz eljegyzés alatt? Ott az egész család?

Ha ezt se tudod anyagilag megengedni magadnak, akkor biztosan jó ötlet? Miből lesz az esküvő?

2019. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezi a férfi a nőt, hogy hozzámegy-e feleségül. A nő igent mond.

Voilá, 0 ft-os eljegyzés.

2019. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha valaki sajnálja a pénzt 150 000 Ft-os jeggyűrűre, amire a nők kimondatlanul is vágynak.
2019. márc. 4. 13:59
 4/33 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire féreg vagy hogy sajnálod a leendő feleségedtől, akkor el se jegyezd jobban jár a csaj.
2019. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Bztos h kell eljegyzés ő 150 ezres vacakot akar te meg a nullásat.. Biztos boldog házasság lesz. ilxyen alapokkal
2019. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk összvissz volt aszem 10 ezer a két gyűrű. De nem is flancoltunk, és ezt előre megbeszéltük, hogy lakásra spórolunk. 150 ezres gyűrű....omg.
2019. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nem kéne 150 ezres gyűrű, sőt. Ezerszer többre értékelnék egy olyan eljegyzést, ami kreatív, esetleg spontán ( és igen, akár egy kulcskarikával is megkérhetne).
2019. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy képzelgő kijelentés.
2019. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ha a barátnőddel ilyen szinten eltérnek az elképzeléseitek a pénz beosztásáról, akkor nem biztos, hogy jó ötlet a házasság. (És akkor finoman fogalmaztam....)

2019. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sem kellene 150 ezer forintos gyűrű. A párom persze flancol hogy gyémántnak kell benne lennie mert hát milyen már ha nem az van benne, én egy csinosabb fehérarany, vagy rosegold gyűrűvel sima cirkónia kővel berakva megelégszem. Nekem a szándék az ami inkább fontos, hogy feleségül akar venni és hogy legyen a gyűrű megfelelő az ízlésemnek, de ezt sem kellene hogy fejből tudja. Ezt olyan nagyon maxi 30 ezerből ki lehet hozni. A maradék pénzt inkább másra költeném ami hasznosabb. De ezt a páromnak nem lehet elmagyarázni, ő neki mániája flancoskodni ilyenekben. Persze aranyos tőle, hogy fontos neki, meg értékelem, hogy nem sajnálja tőlem és a legjobbat akarja, csak én feleslegesnek tartom és az én szempontomból nem feltétlenül az a legjobb ami a legflancosabb. A kérdésed mondjuk hagy némi kivetnivalót magaután. Nyilván az érthető dolog, ha úgy érzed nem tudsz erre túl sok pénzt szánni, de a te szövegedből az jön le, hogy te ezt így le akarod tudni, hogy az asszony is boldog legyen, de neked ne kerüljön olyan nagy erőfeszítésbe, nekem olyan érzete van a dolognak, hogy te ezt annyira nem akarod, de "muszáj mer az asszony elvárja". Nyilván én tisztában vagyok a párom anyagi helyzetével ahogy azzal is, hogy ha épp nem futná még mondjuk egy olyan kategóriás gyűrűre sem mint amit említettem, ha ezüst gyűrűvel kérne meg az sem számítana, max később mondanám, hogy cseréltessük be egy arany gyűrűre, ha már telik rá , de azt is csak amiatt, mert az strapabíróbb és kevesebb vele a macera, ettől a szándékot még érdtékelném. Nálad viszont olyan ngyon szívből jövő szándékot sem érzek, csak hogy le akarod tudni.
2019. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!