Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ebben az esetben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hogyan viseli majd a család az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyszülőm éppen kórházban fekszik, elég rossz állapotban van sajnos. A párommal viszont megtörtént az eljegyzés, de így kicsit tartok attól hogyan fogják majd fogadni a hírt.

Tudom, hogy ez egy jó hír, de ott van mellette a másik rossz..



2019. febr. 6. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Halasszátok el a nagy bejelentést,gondolom együtt éltek,tudnak rolatok,ha meg évekig hazudos volt mint sok családban akkor pont ráér.
2019. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi az hogy évekig hazudos volt? Ez mit akar jelenteni? :D
2019. febr. 6. 01:41
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Hazudos h sok családban o nincs senkim.. Közbe 4 v 5 8 éve párja van,hozza baráti rendezvényekre,stb de otthon fingjuk nincs rola,ismerek ilyet nem egyet.. Aztán az esküvön ismerkedik család a párral v oda sincs meghivva,magyar családokban sok helyen mindenben hazudoznak nem csak a párkapcsolatot illetően..
2019. febr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaa értem, hát ez nem ilyen kapcsolat. Már 6 éve együtt élünk, külön a szülőktől.
2019. febr. 6. 02:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól fog jônni egy jó hír.
2019. febr. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oszd meg a családdal a jó hírt. Az életben történnek jó és rossz dolgok is.
2019. febr. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el. Lehet szegény nagyszülődet- ne úgy legyen- de utoljára boldoggá teszed, hogy végre megházasodsz. Vagy ez ad erőt neki a felépüléshez, mert nem szeretné kihagyni. :)


Bár te ismered a családodat, ha úgy érzed ők biztosan nem így gondolják, akkor hagyjátok még.

2019. febr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi a problémád? Az életben mindig találsz rossz dolgokat is. Arra várni értelme nincs, hogy majd akkor, ha minden tökéletes az egész családban, értelme nincs. Ennyi erővel, gyereket sem vállaljál soha, mert születik és lehet a családban más meg ép meghal.
2019. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szóloknak! Pláne egy nagyon beteg rokon előtt (főleg ha esetleg kérdéses, hogy meddig van köztünk) abszolút nem titkolnám. A lelkiismeretem egész eletben nem hagyna nyugodni, hogy ezt az örömet vele nem osztottam meg és úgy ment el, hogy nem tudott róla....
2019. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülőd biztos örülne az eljegyzésednek és a többiek is. Felesleges ezt titkolni. Nagyszülőd sajnálam, de a dolgok történnek tovább.
2019. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!