Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg akarom kérni barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom kérni barátnőm kezét. Szétnéztem gyűrű árakban, ha 'eljegyzési gyűrű'-t nézek, rögtön 50-től indul egy ezüst is. Sajnos ezt nem tudom megfizetni. Van normál gyűrű kék zafírral, vagy az már eljegyzési és 5x annyit kérnek érte?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy ilyen drágakő már alapjáraton nem úszol meg 50 alatt. Azt kipuhatolóztad barátnődtől, hogy ő milyen gyűrűt szeretne? :)
2019. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem aki csóró az először gyűjtsön pénzt gyűrűre! Ne alázd meg filléres gyűrűvel, mert azt a gyűrűt viselni fogja örökre ha együtt maradtok. Nem értem ha nincs pénz minek erőltetni ezt? Boltba se mehetsz pénz nélkül.
2019. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

1.: Minek akar nősülni, akinek már a gyűrű ára is gond?

2.: Zafír??? Mikor még a sima ezüst gyűrű ára is gond?

3.: Azt tartják, hogy 1-3 havi fizudnak megfelelő összeg legyen a gyűrű ára.

4.: Zálogház. Ha egyszerre veszed a 2 karika + 1 eljegyzési gyűrűt (Kísérőre gondolom végkép nincs lóvé.), akkor olcsóbban megúszod.

4.: Ilyen alaklomra nem illik az ezüst! Arany kell, vagy, különleges anyag. Pl.: Ismerek sportlövész lányt, akinek a férje töltényből készíttetett egyedi gyűrűt.

2019. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértitek. Nem azzal van a baj, hogy nincs pénz, hanem hogy úgy látom, azért, mert eljegyzési, rögtön a többszörösét kérik. Mint a fodrásznál. Bemegy egy nő, esküvőre lesz a haj: máris 3x annyiba kerül a festés...

A nem tudom megfizetni arra vonatkozott, hogy egy-egy gyűrűre alapból, ami ezüst, elkérik az 50 ezret, plusz még a drágakő árát, holott egy ezüst gyűrű 5 ezerből megvan. De értem a tanácsadási részét, köszönöm, akkor teszek még hozzá.

3 havi fizetésemből egyébként egy jó autót vehetnék neki, nem gyűrűt, szóval nem ez a gond, hanem amit le akarnak húzni a boltok.

2019. máj. 5. 13:25
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem, ha egy gyűrűt nem tudsz megvenni a barátnődnek, akkor egy családot sem fogsz tudni fenntartani. Épeszű nő nem menne hozzád.


Ezt férfiként mondom.

2019. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom, ezek a válaszok...


3 havi fizetést egy ostoba gyűrűre? Ti sem vagytok normálisak...

Ha hozzád akar menni, akkor hozzád fog akármilyen gyűrűvel is, csak az ostoba anyagias libák verik ki a hisztit ezen. Persze, egy fél esküvő ára egy gyűrűre, aztán nagy lagzi, meg esküvői ruha meg... fhu...

Egyetlen ember jár ezzel jól, a kereskedő aki hülyére vesz!

Akinek erről szól az eljegyzés/házasság az mondjuk meg is érdemli.

Attól eljegyzési egy gyűrű, hogy azzal kéred meg a kezét, nem attól, hogy egy pénzéhes kereskedő annak címkézi. Használhatnád a fejed...

2019. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg ne hallgass erre a sok komplexusos emberre itt, nekem sok ismerősöm egyetemista pár, mindkettő tanult még bőven és összegyűjtötték gyűrűre. Az a nő, amelyik a gyűrű árát nézi és nem az alkalmat, az semmire nem való.
2019. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ötvös volt évfolyamtársam egyetemről, saját kis vállalkozása van, hátha az ő munkája tetszik neked Kérdező?

Szerintem nem kér el annyit és megcsinálja azt, amit rendelsz:

[link]


Vagy ámblokk ajánlom a feltörekvő magyar kézműves ötvösöket, ár-érték arányban szerintem többet adnak, mint a kész termékes ékszerüzletek.

2019. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azer draga az eljegyzesi es karikagyuru mert eskuvore lesz, hanem mert az arany es a gyemant draga. Az aranynak kb 15-18 ezer grammja, egy eljegyzesi gyuru kb 2-3 gramm. Szoval ki tudod szamolni...

A gyemant arakat pl itt is lathatod: [link] - merettol fugg.

Ha ezust gyurut kersz gyemanttal, nyilvan nem az ezust miatt lesz draga, hanem a nagy gyemant miatt.... Kerd akkor cirkoniaval, ha sajnalod ra a penzt. De akkor mar inkabb aranygyurut cirkoniaval, az olyan 30-40 ezer ft...

2019. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én nem vagyok épeszű nő, mert nemhogy eljegyzési, de még karikagyűrünk sincs. Csórók nem vagyunk, a férjem szoftverfejlesztő, én akkoriban bírósági fordítóként és tolmácsként dolgoztam. 9 éve együtt boldogan, gyerek, 2 autó, 4 szobás kertes ház. Bocsi, gyémántom nincs.


A nővéremnek a volt barátja vett gyémántgyűrüt, a tesóm meg nemet mondott neki. Pont tegnap láttam a facebookon (3 évvel később), hogy a srác megnősül. Kiváncsi vagyok, ugyanazt a gyűrűt kapta-e a csaj.

2019. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!