Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fèrfiak! Mi volt az a pont/idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak! Mi volt az a pont/idő/gondolat/törtènès, amikor eldöntöttètek "ezt a nőt veszem felesègül"?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy "jó, eljegyzem, addig is csendben lesz egy darabig." Vagy "jó, nekem nem fontos, de ő szeretnè, elveszem."


Arra gondolok, amikor saját az elhatározás. Mièrt döntöttetek így? Mi volt az a pont, amikor biztosan tudtátok?

Előtte is "nősülős típus"-nak tartottátok magatokat?

Hány èvesek voltatok ekkor? Mennyi idelye voltatok együtt?



2019. máj. 14. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Az a baj, hogy aki ennyire erőszakoskodik az nem azért teszi, mert jujj mekkora boldogságot jelent neki a házasság. Hanem mert valamilyen érdeke vagy lelki problémája van mögötte. Persze, törekedni kell rá, hogy boldoggá tedd a párod, de mindennek van egy határa. Nem szabad olyasmit megtenni érte ami ellenkezik az elveiddel, vagy nettó hülyeség.


Ennyi erővel tegye meg a másik fél, hogy boldoggá teszi mindkettőjüket azzal, hogy arra koncentrál, hogy MAGA A KAPCSOLAT milyen hisztizés helyett. Tényleg nem értem, hogy ha valaki állítólag annyira szereti a párját és annyira jó a kapcsolat, hogy hozzá akar menni akkor miért tesz mindent tönkre azzal, hogy ilyenekkel erőszakoskodik.

2019. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kèrdès!

De èrtem mire akarsz kilyukadni. Pont ezèrt kèrdeztem. Manapság sok nőtársam ilyen. Hamarabb van meg a ruha ès a helyszín, mint a vőlegèny. Aztán meg itt a gyakorin kèrdezgetik, hogy "Mikor vesz már el, 2-3 ève együtt vagyunk?" Majd rá 2 èvre elválnak.


Arra lennèk kíváncsi, (pèldákkal) amikor a fèrfi dönt úgy, hogy azt a bizonyos nőt akarja felesègènek.

2019. máj. 14. 00:43
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Lehet a kivételek közé tartozunk, de nálunk ez az első perctől fogva elhatározott dolog volt. Talán akkor dőlt el amikor alpári meg poénos zenéket kezdtünk el küldözgetni egymásnak a harmadik facebook beszélgetés alkalmával, és rájött, hogy az összes ilyen hülyeséget ismerem és imádom.

Egyébként nem volt "nősülős típus". Abszolút nem volt egyikőnknek se fontos a házasság. De az biztos, hogy előttem nem nagyon tudta egyik exéről sem elképzelni, hogy feleségül vegye.

Nálunk ez a kapcsolat elejétől folyamatosan jelen volt. Volt több poénos lánykérés, ha megkértem, hogy vegyen el a kezemből valamit akkor jött a válasz, hogy "téged veszlek el" stb. Azt, hogy konkrétan mikor vagy éppen miért jött neki az elhatározás, hogy akkor most megveszi a gyűrűt nem tudom. Én azt se tartom kizártnak, hogy baromi régóta őrizgette, mert nagyon hasonló ahhoz az eljegyzési gyűrűhöz amit anno küldtem neki képen. De maga az elhatározás mindig ott volt, szerintem mindkettőnknek az elejétől egyértelmű volt, hogy egyszer összeházasodunk.

Viszont ez annyira nagyon nem volt fontos egyikőnknek sem, hogy csak 5 évvel később vettük rá magunkat, hogy rászánjuk a pénzt. Persze össze lehet házasodni két tanúval de csak bulizzunk már rendesen inkább. Én 26 voltam párom 37 ha ez számít valamit.

2019. máj. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Na most nem ténylegesen volt ez igy nálam egyszerűen megláttam a nevezését és utána egyre többet akartam tudni róla látni ot, és mar azon kaptam magam hogy őt akarom mindennel jobban és igen még a házasságban is benne vagyok ha minden jol alakul!


Pontos időt nem emlékszem mert fokozatosan alakult ki de amire tudatosult bennem addigra eltelt pár honap!

2019. máj. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Jó kérdés. Engem 5 év után jegyzett el remegő kézzel én meg sokkban voltam. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire szép lesz :$ a lánykérés meg a gyúrú is, pedig 4 ezer ft volt.xD
2019. máj. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Olyan rakott krumplit csinalt...nah ott tudtam, hogy ő kell nekem :D


:))))

2019. máj. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Most miért pontoztatok le? Nem tetszik ha az ember boldog? :/
2019. máj. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kèrlek titeket hölgyeim, ha a fèrfiaktól kèrdezem, akkor a fèrfiak válaszoljanak már?

Örülök mindenki boldogságának. De a nők pont a lènyegi kèrdèsre nem tudják a választ.


Pont arra lennèk kíváncsi, hogy mennyire nyomós ok az, hogy "idelye volna már", illetve csak a megfelelő nőszemèly hiányzott ès akkor csak úgy tudtátok jirtelen? Avagy minden tök jó egyèbkènt ès a rakott krumplival dobott rajta? :)

Mennyire mèrlegeltetek a kèrdès előtt?

2019. máj. 16. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!