Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani Budapesten egy üzletet ahol méretre adnak földreszállt árért jeggyűrűket?

Figyelt kérdés
Max 60-65 ezret tudnék adni érte, és ebben benne lenne a rám eső gyűrű is. Nem értek semmihez sem, csak azt szeretném hogy szép legyen, nem tudom milyen kövek vagy anyagok számítanak gagyinak... Azért nem akarom hogy színezett fémből legyen, lehetne arany, valami szép kővel, és nem 200 ezerért, mert kb csak ilyet találtam a neten... Vagy ha elmegyek egy ékszerészhez az segít? Ha árkeretet adok meg neki.
2019. jún. 24. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A pólus centerben van egy kis ékszerüzlet, a földszinten, ha a tescotól sétálsz visszafelé, akkor jobb kéz felől lesz. Azt hiszem zöld/arany színű kívülről az üzlet.


A mi gyűrünk 3 ill. 4 gramm volt/darab, és fehér arannyal van kombinálva, kő nincs benne, és erre fizettünk 110.000ft-ot. Ez a drágábbak közé tartozott, sok volt olyan árban, ami belefér a te általad megadott keretbe. :)


Ha arra jársz, nézz be hozzájuk. Nekünk csak jó tapasztalatunk volt velük.

2019. jún. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ékszerészt keress, hanem ötvöst. Vele tudsz beszélni, hogy ennyi a keret, mit tud kihozni belőle. Ha van aranyékszered, amit be tudsz áldozni, azt is beszámítja vagy beleolvasztja. És nem kell az ékszerbolt által rátett hasznot kifizetned.
2019. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Derwer ***** válasza:
51%

Jeggyűrűből, általában csak a hölgynek szokott jutni, a Férfinak nem. (persze lehetnek más szokások)


Egy 0.21es kő (gyémánt) egyből kimeríti önmagában ezt a keretet. :(

Lehet helyette cirkónia, de azok hamar elkopnak. (fél, egy év), közel sem bírják úgy, mint a gyémánt. Jegygyűrű központi kövének szerintem ne...


Általába véve ha nagyon pici de több követ raksz bele, az sokkal olcsóbb, mint egy nagy.


Esetleg a zafír köves gyűrűk olcsóbbak lehetnek, de nem vagyok biztos.

2019. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell színezett fém. Titánium, tungsten karbid önnön színe is gyönyörű (persze kérhetsz rá díszítést) sokkal tartósabb mint az arany, fehéraranytól sokan nem különböztetik meg a kezeden. 15-20 ezer darabja.

Vagy spóroljatok, vagy mondjatok le az aranyról.

Pesten van egy nagyon igényes bolt, Martha Meisels ékszer, csupa ilyet árulnak.

2019. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tisztázni kéne, hogy karikagyűrűket szeretnél-e ennyi pénzért venni, vagy csak eljegyzési gyűrűt. Eljegyzési gyűrűt ennyi pénzért már gyönyörűeket lehet venni. A karika, ha aranyban gondolkozol és ráadásul kövekben, akkor nem lesz egyszerű, sőt... szerintem szinte lehetetlen.

Nekem eddig boltok közül az úristen házasodunk jött be legjobban a bikás parknál. Sok kisebb üzletben is voltunk, illetve egy ötvös ajánlatát még várjuk. Ár-érték arányban szerintem nagyon nagyon jó az üzlet és szinte bármit megcsinálnak.

Engem a párom elvitt, hogy válasszam ki az eljegyzési gyűrűmet. Életre szóló szerelmet kötöttem egyel. Csak viszonyításképpen, én tudom, hogy az én szerelem eljegyzési gyűrűm 45-50 ezer forint volt (fehér arany, cirkónia kövekkel). Ugyanez gyémánt kövekkel 199 ezer lett volna. Szeretem én a jót, de ettől már én is a szívemhez kapok és totál felesleges költekezésnek érzem nőként.

A karikám viszont végig köves lesz egy sávban, abból egy gyémánt, az is csak a szimbólum kedvéért. (Jöhet ezer csábító férfi, de számomra akkor is Ő a legjobb és legtökéletesebb.)

2019. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!