Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor hordják nyakban, láncon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hordják nyakban, láncon a gyűrűt, és milyent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a jegygyűrűmet hordtam nyakban amikor az első kisfiamat vártam, mert annyira megduzzadtak az ujjaim,ohgy ott nem tudtam hordani.
2010. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha egy iszonyatosan hosszú útra indulsz egy bizonyos vulkánhoz és nem akarsz befolyásolva lenni a gyűrű hatalmától. Amúgy bármikor és bármilyen gyűrűt, legalábbis sztem.
2010. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
naa, te is találkoztál Frodóval?:D
2010. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:D A terhességes dolog logikus....! ...Mondjuk a vulkános is... :D

De nem bántom meg a párom azzal, hogy nem az ujjamon hordom a gyűrűt, hanem a nyakamban? Elég fiatalok vagyunk, és nem szeretném h midnenki aki meglátja a gyűrűt,megjegyzést fűzzön hozzá. Mert a kapcsolatunkhoz mindíg megjegyzést fűznek a nagyon okosok, hogy nem kell ien korán lekötnöd magad, meg ki kell élned magad, meg midnen.19éves vagyok, párom 24, és lassan 4 éve v agyunk együtt.

2010. júl. 10. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
kinek mi köze van hozzá?
2010. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Tudod,ha neked az fontos, hogy ki mit szól szól le a kapcsoaltotkban akkor nem érdemes elfogadnod a gyűrűt. Ki nem sz..rja le ki mit gondol. Ha te nem szertnéd még az úujadon hordani akkor ne fogadd el. Ha meg rfontos ez a kapcsolat annyira,hogy felvállaolt lekötöd magad fiataoln, ahogy mások mondják.. akkor meg vállald.
2010. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a véleményekről szól, hanem hogy szereted vagy nem, nem kell foglalkozni a többiekkel, az már régen rossz, ha azok miatt nem vállalod fel, hogy eljegyzett..gondolkozz el rajta!
2010. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszeriparban dolgozva.

Szerintem te sem szeretnéd senki jeggyűrűjébe beletörni a fogad

2010. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy oda vezethető vissza,hogy amikor a (kézzel)dolgozó nők körében is elterjedtté vált a jeggyűrű,akkor nyakláncon hordták,hogy ne veszítsék el és hogy a szeretett férfi mindig eszükbe jusson róla.:)Am meg tök oké szerintem ott hordod ahol jónak érzed van aki nem is hordja,van ismerősöm akinek például nem is jeggyűrűjük hnem jegynyakláncuk van :P :) ...a bal kéz gyűrűsujján úgytudom hiedelemből kezdték el hordani a jeggyűrűt mert ebből az ujjunkból vezet egy ér egyenesen a szívbe és azt hitték így erősebb a kötelék. :D
2010. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát ha annyira kedved van húzz a nyakadra gyűrűt:P:D
2010. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!