Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom, avagy...

Milyen a stílusom, avagy milyen ruhát hordjak/ vegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, alacsony, és 28,2 a BMI-m. Nem tudom, miket hordjak, hogy jól mutasson az összhatás, és stílusváltozásomhoz megfelelő hajat is szeretnék vágatni(jelenleg:hosszú, sűrű, barna haj, összefogva). A kiegészítőkkel is bajban vagyok, mert nincs jó színérzékem, és inkább nem hordok semmilyet, nehogy elrontsam.

Segítsetek megtalálni a stílusom!

Köszi!


2011. okt. 18. 16:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

150cm 62kg

osztályomban legtöbb: 160cm 43 kg

2011. okt. 18. 16:34
 2/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül esélytelen h vki segíteni fog neked.
2011. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A linket elfelejtettem, de azért még nem kell leoltani.

A linkek:

[link]


[link]

2011. okt. 18. 19:42
 4/13 anonim ***** válasza:
A stílusodat neked kell megtalálnod. nem mi fogjuk megmondani neked, mibe járj. Azt hordj, amiben jólérzed magad.. ráérsz még a divattal foglalkozni. :) szintén 14/L
2011. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ez nm oltás volt.

Sztem először is elkéne kezdened kicsit sportolni,kicsit duci.Vékonyabban az ember jobban tud öltözködni.

De ha nm akarsz akkor ok mondok tippeket.Sztem ha magassarkút hordanál,az jobban megnyújtana,jobb alakod is lenne és divatos is.Ami ruha rajtad van az egyáltalán nm ad neked semmi alakot.

[link]

Itt van jópár ruha ötlet ami neked is előnyös lenne.De inkább a formát nézd,ezek amik előnyösek neked.Ezek elég lányos ruhák mondjuk,nem tudom h mennyire vagy nőies.

18/L

2011. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, főleg sz uccsónak, a link segített, az első 4 kép igazán nekem való. Szeretek nőiesen öltözködni, de nem tudom, hog illik-e hozzám, ezért nem nagyon merek. Szerintetek a cicagatya való hozzám?
2011. okt. 18. 21:13
 7/13 A kérdező kommentje:

Az uccsó hozzászóló második mondatával egyetértek, már 2 hónapja "rajta vagyok" az ügyön.

Ha lehet, küldjetek még linket.

2011. okt. 18. 21:20
 8/13 A kérdező kommentje:
És mindenkinek szól, hogy magassarkút nem hordhatok 2 okból se. 1: az én koromban inkább krvás mint divatos, 2:lúdtalpbetétet kell hordanom még legalább 2 évig.
2011. okt. 19. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban vegyél alapdarabokat(egyszínű, egyszerű pólókat, pulcsikat, nadrágokat stb.) főleg feketét és fehéret. Azt nagyon jól lehet kombinálni.:-) Szerintem illene hozzád: Fekete póló, farmerszoknya, fekete cicanadrág, valamilyen színű tornacipő és a cipőddel egyező hosszú nyaklánc(optikailag nyújtja az alakodat), ugyan olyan színű feltűnő karperec, fülbevaló.:-) Mivel most tél van, vegyél valami szép, kényelmes csizmát, farmert, színes hosszú újjú pólókat(próbálj mintátlant) és itt is alkalmazd a hosszú nyakláncot és társait.:-) Feketéhez, fehérhez mindent párosíthatsz, de csak 1 színt rakj mellé! :-) Színes felsőkhöz meg fekete fehér kiegészítőket párosíts.:-)

Üdv: 14/L

2011. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy tépett hajat csináltass, oldalfrufruval, és mell alatti hosszúságú legyen(ha van akkora) és bontsd kii!:-)

14/L

2011. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!