Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kísérjen az oltárhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kísérjen az oltárhoz?

Figyelt kérdés
Apával nem jó a kapcsolatom, 3 havonta egyszer beszélünk, akkor is majdnem mindig vita lesz a vége. Egyáltalán nem szeretném, ha ő kísérne az oltárhoz (így az öcsémre esett a választásom), de nem is szeretném megbántani. Közölte édesanyámmal egy fél éve mikor megkérte leendő férjem a kezemet, hogy ő ott se lesz az esküvőn (bár ezt szerintem nem gondolta komolyan). 14 éves korom óta nem tudok vele semmiről beszélni. Nem áll közel hozzám és úgy érzem nem érdemli meg ezt a szerepet, illetve amennyit bántott minket és édesanyámat a 23 évem alatt, nem is akarnám látni.

2019. aug. 5. 12:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Viszont attól is félek, hogy emiatt el fogja rontani az esküvő hangulatát...
2019. aug. 5. 12:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mi itt a kerdes? ha ocsed vallalta vigyen o. de akar anyukad is lehet, baratnomnek meghalt az apukaja ugyhogy az anyja kiserte oltarhoz.
2019. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szia! :) Esetleg nem opció, hogy édesanyád kísérjen be? Ma már lazábbak ezek a szabályok, akár olyan rokon, ismerős vagy barát ia bekísérhet, akire felnézel szívesen. Nagy dilemma volt nálunk is, végül anyukámat választottam. :) Vagy ha nem opció, ketten is bemehettek a pároddal.
2019. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a legjobb megoldás ilyen esetekben, ha a pár együtt megy be. Az szerintem kevésbé ad vitára okot, mintha az apát "lecserélik" valamelyik más férfirokonra.
2019. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám régen meghalt, így amikor a kisebbik lánya(nagynéném) ment férjhez, akkor a vőlegényével együtt mentek az oltárhoz.

De szerintem vonulj úgy, ahogy te a legjobban érzed magad. Öcséddel, anyukáddal, egyedül, vőlegényeddel.

2019. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ramos ökle ***** válasza:
70%
Papád kísérje a vőlegényt, te meg az anyakönyvvezetőt.
2019. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a te esküvőd, a te döntésed. Kísérjen az az oltárhoz, aki a legpozitívabb férfi figura az életedben, olyan férfi akire felnézel és fontos neked. Ez nekem például még csak nem is rokon volt hanem egy nagyon jó barátom.
2019. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyutt mentunk be a parommal, legjobb megoldas.
2019. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló okok miatt én egyedül mentem be, semmi gond nem volt. Összesen 2 db ember kérdezte, h miért, nekik annyit mondtam, hogy nem a szülői házból mentem férjhez, szal a kísérgetés oka/mögöttes tartalma nem állja meg a helyét, oszt’ ennyi.
2019. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy vonulsz, ahogy szeretnél. Nincs kőbe vésve semmi. Voltam olyan esküvőn, ahol a pár együtt vonult be, olyanon is, ahol a menyasszony egyedül vonult és olyanon is, ahol az anyukájával.

Semmiképpen nem vonnék be ilyenbe olyan személyt, akivel ellentétek voltak/vannak.

2019. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!