Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn illik a török zene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn illik a török zene?

Figyelt kérdés
A családban senki sem török. Nekem vannak török barátaim, ismerőseim. Van aki tud magyarul, van aki nem. Lesz egy pár török az esküvőmön... A vendégekre, a családra, és az esküvőre nézve illik török esküvői zenéket hallgatni? Én a magyar zenét nem szeretem, de mivel magyar vagyok természetesen az is lesz..

2019. aug. 10. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs benne szöveg szerintem minden további nélkül. DE valami kifejezetten esküvőre illőt válassz, inkább melankólikusat mint pörgőset.
2019. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lenne benne szöveg is mindenképp
2019. aug. 10. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Milyen az a török esküvői zene?
2019. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi így álltunk hozzá: "Az szól ami nekünk tetszik. Akinek nem tetszik el lehet innen menni. Két másik esküvő lesz a miénkel párhuzamosan az épületben, lehet választani." Nem is volt mulatós.
2019. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Miért ok az azonnali felbontàsra? Miért felhàborító?
2019. aug. 10. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Vagy poén, vagy ennyire jól hat még mindig a propaganda. Ha az utóbbi, akkor kezdem azt hinni, hogy szerencsétlen országom menthetetlen amíg ilyen hülyék is lakják.


Kérdező, ugyan a férjem nem magyar, de egyikünk sem török. Sőt egy darab török sem volt az esküvőnkön. Viszont mivel a török zenét szeretjük, a mulatóstól meg herótunk van így török zene volt, magyar mulatós nem. Ez nem olyan dolog, hogy magyar vagyok, akkor csak gagyi falunapos zene szólhat mert az magyar....(pedig egyébként lenne gyönyörű magyar zene is esküvőre csak van egy réteg mindenhol aki nem lát tovább a csuhajján)


Senkinek nem volt vele baja, török zenére is teljesen jól lehet bulizni. Úgysem azért jönnek a vendégek, hogy aztán kottába szedjék a hallott zenét, meg kielemezzék a dalszöveget.

Olyan legyen amilyet ti akartok, mindenki más meg választhat bármit a saját esküvőjére.

2019. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szinte mindenkinek az esküvőjén van angol zene, elég ha egy Beatles számot lenyomnak. Akkor török miért ne lehetne?
2019. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Ha török vagy 100%-ban.
2019. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Az esküvői szertartás alatt lenne török zene vagy a lagzin? Nem mindegy. A te esküvőd, te döntesz, mi szól. Arra ügyelj, hogyha a szertartáshoz tervezed, a zene és a szöveg is passzoljon. Szóval ne egy szakítós szövegű dal szóljon a szertartáson...
2019. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!