Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyecske ruhának jó valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyecske ruhának jó valami szép pirosas nyári ruha is? Éjfélkor kell át venni ugye? Nektek volt menyecske ruhátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt. Piros koktélruha.
2010. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
nekem még nem volt esküvöm, de amin voltam, ott az egyiknek a menyecskeruhája olyan mini magyaros ruha volt (piros szoknya, kis fehér kötény, hosszú, fekete csizma) Nagyon tetszett nekem, de a koktélruha is gyönyörű :D
2010. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

nekem még nem aktuális, de valami ilyesmi lesz.


[link]

2010. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
nekem volt már 3x menyecske ruhám, egy abroncsos, egy lazább, és egy virágos, abroncsos.
2010. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem flancos esküvőtök lesz,akkor bármilyen szép pirosas nyári ruha megfelel. Nekem is olyan volt,amit utána is viselhetek.
2010. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom ilyesmire gondoltál: [link]


Persze lehet olyan is, neked tetsszen, nem kell manapság olyan szigorúan venni, meg ebben a füllesztő forróságban jobb, ha szellősebb ruciban leszel. És igen, éjfél után kell átöltözni a menyecske ruhába. Sok boldogságot!

2010. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszii az infókat:)
2010. júl. 22. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. díszmagyar ruha, de csakis hosszú és nagy abroncsos, persze párta nélkül, menyecskének az nem való, csak lánynak:

[link]

[link]

[link]


de eredetiben sokkal szebb:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2. "normál" ruha szintén nagy abronccsal:

[link]

[link]


3. a saját falunk fiatal menyecske viselete:

[link] a színes ruha, imádom:)


Még jövő nyárig kitalálom mi lesz. :)

Mifelénk nem divat a rövid menyecskeruha, egyszer voltam olyan lagziba, ahol rövid volt, de ő a saját falunk népviseletét húzta fel, nem rövidített díszmagyart, koktél vagy pöttyös ruhát.

Valószínű, hogy hosszú díszmagyarba leszek, mert a menyasszonyi ruhám, normál m.ruha lesz. Koktélruha, rövid pöttyös vagy díszmagyar teljesen kilőve, az nekem nagyon modern, nem tetszik, egy falusi lagziba szerintem nem való és nekünk az lesz.

2010. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekunk Agusztusban lesz az eskuvonk,magyarorszagon a polgari es buli, itt a parom, falujaban tradicionalis szekely ruhat fogok viselni, feket-piros himzeses feher inngel, naluk Erdelyben pedig egy sotetbarna pantos elgans ruhacskat mert a parpm oltonye is barna.
2010. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!