Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rosszul voltam egész végig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul voltam egész végig az esküvőmön nagyon és annyira rossz volt minden pedig már úgy vártam ezt a napot, miért kellett így lennie?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt hogy mindenki sajnalt és csak azt hallottam jaj mi van szegennyel... Reggel még jól voltam még utána jól éreztem magam mikor keszulodtem csak pont mikor kezdődött elkezdtem szedulni hányingerem lett és rosszul voltam.
2020. márc. 12. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nagyon izgultál, alighanem mindenben a tökéleteset szereted, lecsökkent a vérnyomásod, szédültél.
2020. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan akkor vannak rosszul amikor egy hosszabb stresszes időszak után meg tudnak nyugodni.

Én is stresszben pörgök és a legjobbat hozom, amint lenyugszom megnyugszom, jön a rosszullét. Hányinger, hasmenes rossz közérzet.

Lehet tul stresszes volt neked a készülődés és ez pont akkor jött ki.

Sajnalom hogy rosszul sült el a dolog és nem olyan volt, mint amilyennek megálmodtad, de már megtörtént, nem tudsz változtatni rajta. Ha olyan dolgon rágódsz ami a múltban történt és nem tudsz már valtoztatni rajta akkor megmérgezed a jelened is. Engedd el, élvezd a férjeddel a mézes heteket

2020. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A betegségeket nem igazán érdekli, hogy neked mikor van az esküvőd.
2020. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult. Ahogy írták, valószínűleg a stressz így jött ki.

Ne feledd, ez csak egy nap, még ha fontos is. És nem valaminek a csúcsa, hanem a házasság kezdete. Koncentrálj inkább az előtted álló évekre a pároddal.

2020. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!
2020. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek vesegörcse volt az esküvőjén. A ceremóniát még gyógyszerrel kibírta, de a lagzin kidőlt. A nászutat is elhalasztották. Hát, bánta is nagyon.

Ennek 12 éve, mai napig szeretik egymást, két gyerekük született. Szóval szerencsére a házasságot nem határozza meg, hogy milyen volt az esküvő:) ez vigasztaljon

2020. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is émelyegtem, rosszul voltam egész nap. Nem is ittam alkoholt egyáltalán, úgyéreztem kidobnám a taccsot azonnal. Sokszor eltűntem pihenni, a cm-nek hála ez úgy tűnt, mintha tervezett lett volna. A közeliek tudták, hogy nem érzem jól magam, figyeltek rám. Én sem értettem, nem volt kifejezetten oka. Aztán kb. 3 hét múlva kiderült, hogy már akkor is a várandósságom miatt lehettem rosszul. :) Az esküvő napján még nem tudtam. Csak előtte kezdtünk el próbálkozni és úgy tűnik azonnal össze is jött.

Nehezen éltem meg, de utólag belegondolva jó volt ez így. :)

2020. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!