Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok ki, mit gondol.

szerintetek szép, hogy a büdös nyálkás tó, és a nádas közepén csinálják az esküvői fotózás ?

Senki se szól az ifjú párnak,hogy vannak szebb esküvői helyszínek is mint egy mocsár nádasban?


Szerintetek milyen helyszínek szépek egy fotózásra?



2020. máj. 3. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

A fotókon nem érződik, hogy ott egyáltalán büdös lenne.

Én imádok kint lenni a tóparton, szóval számomra gyönyörű hely.


Azért mert neked nem tetszik, nem kéne ilyen ledegradáló módon nyilatkozni erről.

2020. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
UI. a tóparton nincs bűz egyébként. Csak úgy nem mellékesen.
2020. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudunk semmit a párról. Lehet, hogy nagy túrázók, vagy világjáró kalandorok, vagy csak egyszerűen szeretik a természetet, vagy imádnak horgászni és a helyszín számukra se nem büdös, se nem nyálkás, hanem a világ legromantikusabb, vadregényesebb helye.


Had mindenki ott fotózódjon ahol számára a legjobb.


Én például a városi, önkormányzatok parkjában, és egyéb helyszíneket nem találom szépnek, de attól még nem érdekel, ha valakik szerint azok a szépek. Ahány ember annyi ízlés.


Számomra az általad említett természetközeli helyek szépek és szerencsére a párom számára is.

2020. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Szívemből szóltak az előttem szólok.
2020. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy a macskás hölgy? Be vagy pókhálósodva! Valaki kipucolhatna..
2020. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is szép.Te biztos valami nagyvárosi úrinő lehetsz,ha így húzod az orrod.
2020. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nádas György hogy jön ide?
2020. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok városi úrihölgy

A lakhelyemen van egy csónakázo tó és 89% ott tartják a fotózást pedig a környéken vannak szebb helyek

2020. máj. 3. 08:23
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tó, folyó, tenger, rét, erdő, vagy olyan hely ahonnan szép a panoráma, szépek a növények. Városi helyszín is jó, szép épületekkel, nagyobb parkokkal. De nekünk is tópart volt.
2020. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hellmano ***** válasza:
83%
Legyél tökös csaj és írd oda az ismerősöd képe alá, hogy b+ ez szar úgy ahogy van, ha neked nem tetszik vállald fel nyíltan is! Azért, mert neked nem tetszik még másnak lehet szép és vonzó egy ilyen képsorozathoz.
2020. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!