Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 tanúval lezajló polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tanúval lezajló polgári esküvőre túlzás a klasszikus menyasszonyi ruha? Nem nevetnének ki benne?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Hát szerintem bőven sok, kicsit nevetséges.
2020. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki nevetne ki? A párod? Mert csak te meg ő számítotok, kettőtökről szól. Ha nektek ez jó, és ki akartok öltözni, akkor egymásnak kiöltözhettek. Le van szarva, hogy mit gondolnak a tanúk, nem azért vannak ott. Csak írják alá, 'oszt viszontlátásra! 🙋‍♂️
2020. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel,amit szeretnél, bár én egy két tanúshoz nem öltöznék ki nagyon. Kivéve ha esetleg fotózást terveztek utána. Persze függ attól is,hogy később lesz lagzid vagy csak ennyi lesz? Ha csak ennyi,akkor én felvenném. Ha meg lesz később lagzi,nem venném fel kétszer. főleg ha bérelt is..
2020. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, senki nem nevet ki. A tanuk hozzátok közelállók, az anyakönyvvezető pedig nem bírál.

Ha Te menyasszonyi ruhában szeretnél esküdni tedd,ha fotót készítetek pedig megmarad emlékként.

2020. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az az álmod, hogy szép ruhában legyél, akkor ne foglalkozz senkivel.
2020. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam is normalis eskuvoi ruhat vett fel, senki nem nevette ki, mindenki amuldozott, milyen szep a ruha, ennyi.
2020. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 lagzink sajnos nem lesz. A tanúk pedig a testvérem és az Ő párja lesznek majd. Fotózást szeretnénk, azért mégis hivatalosan is összekötjük az életünket, szeretnénk ezt megörökíteni 🥰
2020. máj. 28. 10:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, dehogyis! Mi 14 fős esküvőt tartunk, de a fodrász-kozmetikus nem maradhat ki, mert egyrészt szeretem, amikor frizíroznak meg kifestenek, másrészt... nem tudom, miért kell mindent megindokolni? Ha így szeretnéd, akkor így szeretnéd. Ez a jó a felnőtt létben.

Képzeld, van egy barátnőm, akik úgy házasodtak össze, hogy hétfő reggel, két tanúval, és utána egy kávézóba ültek be reggelizni. Na, ő fullos menyasszonyi ruhát bérelt, és pont a dolog buli-jellege miatt. Mennyire huncut már, hétfő reggel kávézni menni full menyasszonyi ruhában? Hát nekik ez eléggé felejthetetlen volt :)

Arra is gondolj, hogy kevés pénzbe kerül így az esküvő, így költhetsz kicsit többet olyasmire, amire mondjuk nem telne nagy vendégséggel meg lagzival. Nálunk például ez nagyon jó, hogy egy felső kategóriás étterembe tudjuk meghívni a családot, nem kell száraz rántotthúst nyammogni, csak mert a 100 főre nem tudunk jobbat kifizetni. Meg nem kell spórolni a gyűrűn se, és választhatok 15 ezres virágcsokrot, ami pont olyan, amilyet szeretnék. Ez is egy pozitívuma.

Szóval hajrá :)

2020. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha az is lenne ez a te napod szóval :)
2020. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Én magam részéről soknak érezném, de amúgy senkinek semmi köze hozzá. Ha neked így jó, akkor legyen így. Nem te leszel az első és az utolsó, aki két tanúshoz menyasszonyi ruhát vesz fel.
2020. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!