Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol kapható Budapesten jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kapható Budapesten jó áron koszorúslány ruha?

Figyelt kérdés
Hosszú, nem túl kivágott, de szép koszorúslányruhát keresek, ami a kicsit erősebb alkatú lányoknak is jól állhat (pl. mell alatt húzott/masnis, stb). Nézelődtem már neten, de szinte csak nagyon drágákat találtam.. nagyon max. 25 ezer forintot tudnék rászánni, de leginkább ennyit sem. Hol érdemes nézelődni ahol tényleg szép ruhát találok? Esetleg ha varratom, az milyen árban lenne?
2020. jún. 14. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a koszorúslányaimmal elmentem a H&M-be és közösen néztünk koktélruhákat nekik. Nem feltétlenül kell szerintem kifejezetten koszorúslányruhát nézni, nekem a koszorúslányaimnak egyébként is olyan változatos volt a magassága-testalkata, hogy képtelenség lett volna ugyanannak a ruhának mindannyiukon jól állnia, szóval csak a színe és a stílusa volt ugyanolyan (mindannyiuknak vállpántos, V-kivágású volt, kis és nagy cicin is jól állt, a mell alatti résztől pedig laza esésű anyag. Valakinek térdig, valakinek földig ért, kivágással vagy anélkül, az már egyéni preferencia volt). Szuper volt az összhang és egyértelmű volt így is, hogy ők a koszorúslányok. Darabja a ruhának nem volt több 10-15 ezernél, de mivel ugye megtartották és nem csak az én esküvőmre vették fel, ezért ők fizették maguknak, bár felajánlottam, hogy én megveszem.


Esetleg szerintem ebbe az irányba is elgondolkodhatsz, szerintem őszintén felesleges kifejezetten koszorúslányruhát nézni, amikor a legtöbb vagy valami oltári gagyi, vagy iszonyat drága, de egyébként is úgy néz ki, mint egy klasszikus koktélruha.

2020. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

neten az összes bolt áruit végignéztem, sehol sem találtam.. :/ se h&m, se orsay, se semmi...

2020. jún. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!