Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, szavazzatok! Ha már évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ha már évek óta várjátok, hogy feleségül vegyen a párotok, de mindenképpen csak egy rövidke polgári esküvőt szeretne, lakodalom nélkül, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Elhagynám, ha nem lehetne olyan esküvőm, amit lakodalom követ.
Nem lenne gond, mivel én sem szeretnék lakodalmat, csak egy polgári szertartást.
Nem lenne gond, bár jobban örülnék, ha lakodalom is lenne.
75 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha ő polgárit szeretne csak de én lakodalmat is,akkor a kettő között próbálnek vele kiegyezni,hogy kis létszámú kis lakodalom legyen. Ha erre sem hajnaldo,akkor nem egyeznek a jovokepek,így tovább állnék. Kezdjük ott,hogy nem várnék éveket arra,hogy végre elvegyen. Vagy tervezi a házasságot x idő múlva vagy nem. Ha nem szerepel az “öt éves tervben” az eljegyzés,akkor nem egymást keressük.

22N

2020. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanezt szeretném.


Templomi esküvőt sem akarok, ugyanis mindketten ateisták vagyunk.

2020. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es.


Nem egyeznek a jövőképek, mert nem akar lakodalmat? :D:D:D:D:D

2020. jún. 19. 12:07
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor viszont szavazz az első opcióra. Vállald fel, ne szégyelld.
2020. jún. 19. 12:11
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha a házasság a lényeg és nem a cirkusz, akkor ebből azért nem lehet válóok szerintem...
2020. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyikunk igénye a házasságkötést illetően nem elégulne ki,így a másik később bármikor a szemére vetheti a másik félnek,hogy miért nem lehetett az,amit ő szeretett volna.

22N

2020. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Összetennem a két kezemet, mert a gondolatától is rosszul vagyok, hogy egy nagy giccspartin paradezzak.
2020. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond. Én a polgárit csak két tanúval szeretném. Nekem az egyházi esküvő a fontos, de azt is lehet néhány meghívottal vagy akár csak két tanúval is, nem ez számít, hanem a tartalom. Ha neki így jobb, lehet így.
2020. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
8-as, a kérdésben az szerepel, hogy CSAK egy rövid polgári. Kész, nincs egyházi esküvő. Te meg azt írod, hogy "nem lenne gond, mert az egyházi a fontos". Szövegértés?
2020. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Akinek ez egyáltalán felmerül mint probléma az nem a párját akarja vagy a házasságot hanem csak 5 perc hírnevet... Szakíts, egy normális kapcsolatban ahol azért vagyunk együtt mert szeretjük egymást pont leszarjuk, hogy lesz-e esküvő és milyen. Századrendű.
2020. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!