Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, szavazzatok! Ha már évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ha már évek óta várjátok, hogy feleségül vegyen a párotok, de mindenképpen csak egy rövidke polgári esküvőt szeretne, lakodalom nélkül, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én támogatnám :) Én sem szeretnék nagy felhajtást, inkább nászutazunk 2 hétig abból a pénzből :D


22L

2020. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

"8-as, a kérdésben az szerepel, hogy CSAK egy rövid polgári. Kész, nincs egyházi esküvő. Te meg azt írod, hogy "nem lenne gond, mert az egyházi a fontos". Szövegértés?"

Köszönöm az aggódást a kompetenciáim irányába, megy a szövegértés. :)) Ahogy írtam, a rövidke polgárival semmi gondom nem lenne, mert én még igazán azt se szeretnék, csak max. két tanúval. Nekem az egyházi a fontos, ami szintén lehet ugyanígy felhajtás és lagzi nélkül. A kérdés célja - szerintem - a nagy, lagzis esküvők és a lehető legminimálisabb esküvők közötti vélemények felmérése.

De ha úgy vesszük, hogy nem opció az egyházi esküvő, akkor mondjuk részemről eleve párkapcsolatban sem lennénk, szóval ezért éreztem indokoltnak a hosszabb kifejtést, nem akartam benned indulatokat kelteni a válaszommal.

2020. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyáltalán nem lenne probléma, mert én sem a többórás hacacérét, kifulladásig bulizós lakodalmat értem az esküvő alatt, amit szeretnék. Nekem inkább a spiritualitása miatt fontos a dolog, hogy legyen ez a ceremónia, ahol kijelentjük hivatalosan is, hogy egymással akarunk élni. A magam részéről még a kéttanúsban is benne lennék.
2020. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Rövidke polgári esküvő a normális, mondom nőként is. A lakászerződésemnél nem tartottunk bulit. Nem cseszem el egy ilyen bulira a pénzt, ha akarok tartok kerti-partyt, bulit amúgy is. Nászútnak, utazásnak több értelme van, mint hercegnőset játszani egy jogi papírért. Felületes, látszat dolog. Aki nembecsül meg együttélés alatt, az nem fog papírral sem. Aki akar ott hagy papírral is, és ha akarok megyek én is, ha van papír ha nem.
2020. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!