Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért pontozzák le minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le minden kérdésnél azokat a válaszokat, amik pártolják az esküvőt?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy az a véleményük, hogy papír nem számít, de miért nem lehet tiszteletben tartani mások véleményét? Attól a válasz még igaz és hasznos, hogy nekik más a véleményük. Én sem pontozom le őket csak azért, mert nem értek egyet, hanem leírom, hogy nekem mi a véleményem és miért. Vagy nekem is le kéne pontozni?
2010. aug. 3. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
azert pontoznak le,mert nem azt a valaszt adod nekik,amit hallani,latni akarnak...szoval nem a te hibad
2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki a saját igazát hajtja,és azt a választ pontozza le vagy fel,amelyiket akarja.:) Különben sem az a lényeg,hanem az,hogy segítsünk azoknak az embereknek,akik kérdéseket tesznek fel.Ezért vagyunk itt,és nem azért,hogy minnél több választ le vagy felpontozzunk.Sokak azt hiszik,hogy ez valami verseny.
2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Furcsa...én ellenzem az esküvőt de mindenhol, ahova leírtam a véleményem 0-ra lepontoztak. Szóval mindenkit lepontoznak az egyet nem értők, nem az eskvőpártolók a kivételek.
2010. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanazt tudom mondani, mint az utolsó. Engem is mindig mínuszba pontoztak, ha leírtam, hogy nem ad többet az a papír. Szóval ez fordítva jobban látszik.
2010. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Engem nem túlzottan izgat az esküvő tehát nem vagyok mellette. DE nem szoktam lepontozni azt akinek fontos az esküvő! Tudod kit pontozik le? Azt aki odaírja hogy jaj aki nem akar esküvőt az lusta, nem akar továbblépni, nem akar felelősséget, nem akarja felvállalni a másikat stb! És ez sértő és nem igaz. Arról nem én tehetek hogy a legtöbb esküvőpártoló lenézi azt aki máshogy gondolkodik... Talán kölcsönösen meg kéne érteni a másikat.
2010. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lepontozás, ugyan miért fájna?


Sokkal rosszabb a közömbösség!

2010. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van. De látom, itt is röpködtek a százalékok! (Mínuszba...)
2010. aug. 4. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!